Gyncentrum Sp. z o.o.

Opinie o Gyncentrum Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy firma Gyncentrum Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiecie, czy Gyncentrum Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

crazy Nowy wpis

na jakim stanowisku pracujesz? polecasz prace? są targety do wyrobienia?

Wiktoria Nowy wpis

Jest otwarta rekrutacja dla rejestratorki medycznej. Był już ktoś na rozmowie i podzieli się spostrzeżeniami? Z ilu etapów w ogóle się składa? Może podpowiecie jakich pytań można się konkretnie spodziewać? Jeżeli ktoś poznał już perspektywę zarobków to też się chętnie dowiem.

Mexy

Jak aktualnie wygląda wynagrodzenie na stanowisku rejestratorki medycznej?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gyncentrum Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun Pacjenta Zagranicznego z językiem włoskim i angielskim?

Urszula

Jak to, dla przykładu? To co wy macie za umowę? O ile w ogóle, bo przeważnie to jednak są jakieś zasady, kiedy można kogoś zwolnić a kiedy nie. A tutaj?

Jestem w trakcie studiów pozwalających na zdobycie wykształcenia pozwalające podjęcia się pracy na stanowisku embriologa. Taka praca jest dla mnie marzeniem od wielu lat. Niedługo kończę studia i zastanawiam się, czy miałabym realne możliwości zatrudnienia w tej firmie na takim stanowisku za około rok czasu.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Gyncentrum Sp. z o.o.?

ona

Istnieje możliwość , jak wszędzie, ale nie każdy ją ma. Dużo zależy od pracownika , musi się wykazywać, dawać z siebie więcej , pracować czasem za 2 lub 3osoby , wtedy mogą Cię dostrzec i docenić. Ważne też czy pracownik umie o siebie zawalczyć , bo ciche pracowite myszki czekają najdłużej lub nigdy się nie doczekują. Sporo zależy też od bezpośredniego przełożonego , który na codzień obserwuje pracę podwładnych , czy umie o nich zawalczyć przed zarządem.

Paulina
@ona

A jak tak robiłaś za 2 czy 3 osoby to jak premia czy inne dodatki wyglądały? Była taka praca doceniana finansowo?

Olka

A jak się pracuje w krk w gyncetrum wie ktoś?

Urszula
@Olka

Hmmm A są tam teraz w ogóle jakieś oferty pracy dla ludzi z zewnątrz? Coś wiesz to daj znać

Praca bez znajomości. Duży plus , że od pierwszego dnia a nawet godziny pracownik otrzymuje umówione wynagrodzenie. Firma nie preferuje praktyk stosowanych w wielu innych firmach typu ''dzień , czy też tydzień na przyuczenie w gratisie''. Co do grafiku to jest tworzony z wyprzedzeniem, ale pracownik zawsze może zgłosić swoją dyspozycyjność. Można dopasować grafik do zajęć na uczelni. Wiadomo, że jak ktokolwiek nabierze doświadczenia, to bardzo często szuka nowych wrażeń . To nie są czasy, że pracownik jest związany z jednym pracodawcą na całe życie. A atmosferę w pracy tworzą ludzie . Niestety w żadnej firmie typu korporacja nie można liczyć na to, ze wszyscy będą się lubić

Byly pracownik

Firma nie szanująca pracowników z większym doświadczeniem. Informacje przekazywane głównie przez telefon-(usunięte przez administratora) Osoby koordynujące fałszywe, zrzucają winę jeden na drugiego. W tej firmie liczą się tylko znajomości. Grafik tygodniowy, który zostaje udostępniony pracownikowi dzień przed rozpoczynającym się tygodniem. Zdanie ludzi, którzy „nie siedzą” w biurze nie ma żadnego znaczenia. Brak jakiejkolwiek organizacji. Firma bez żadnych zasad

biuro -Chorzowska w Katowicach

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. . Niestety to co firma oferuje w ogłoszeniu jest niezgodnie z realiami, począwszy od przyjaznej atmosfery.. Jedna osoba (ostatnio ku zaskoczeniu nawet i kolejna fałszywa osoba) psuje współpracę - generuje nerwową, toksyczną atmosferę, która nikomu nie służy a odbija się na zdrowiu pracownika. Od nowych pracowników wymaga się po kilku miesiącach pracy wiedzy jaką mają pracownicy z 10- letnim stażem w tej firmie. Spychologia pełną parą - jeśli pracownicy wyższego szczebla widzą, że radzisz sobie ze swoimi obowiązkami zlecają Ci swoje aby mieć lżej i jeszcze poganiają, tym samym dochodzi do kuriozalnych sytuacji, że nie nadążasz w ciągle przybywających bieżących sprawach, bo musisz dopilnować spraw innych. Kpina. Komunikacja i współpraca leżą u podstaw. Masz wszystko wiedzieć a nawet się nie dopytywać tylko zrobić. Na minus duża rotacyjność pracowników w różnych działach, niestety z winy firmy. Pracownicy są niedoceniani - siłą rzeczy szukają lepszego pracodawcy. Z resztą Zarząd firmy i tak kieruje się zasadą, że każdego pracownika można szybko zastąpić kimś nowym i tańszym od poprzednika. Dodatkowo niesprawiedliwe traktowanie pracowników i układy-układziki. Jeden ma pozwolenie na więcej, inny mniej albo wcale mimo, że pracują na tych samych stanowiskach w jednym dziale. Z przykrością.. nie warto starać się tutaj o pracę.

Ani

Ile zarabia się na stanowisku rejestratora medycznego?

Lin
@Ani

2500 netto

Janusz
@Lin

Do tego są jakieś premie które podwyższają stawke czy tylko goła wypłata? A benefity z funduszu socjalnego należą się pracownikom?

Jak długo trwa proces awansu w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Bas

Nie ma czegoś takiego

Janusz
@Bas

Nie można awansować? To na kierownicze stanowiska przyjmują ludzi z wewnątrz i nie dają szansy stary pracownikom? Słabo troche, nie?

Ta firma to jakiś żart. Zapraszają na rozmowę po to, aby powiedzieć że praca jest za trudna i nie oddzwaniają, aby ustalić dzień "próbny".(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Gyncentrum Sp. z o.o.?

Sebastian

zlecenie

Bartek

Co tam się dzieje w dziale marketingu? Od kilku lat kogoś szukają. Taki rozbudowany dział czy taka rotacja? Bo wymagania mają jak za 3 pracowników, wątpię jednak ze płacą jak za 3...

Damian
@Bartek

Pytałeś nie tak dawno Bartku o dział marketingu firmy Gyncentrum i nie ukrywam, że pytanie Twoje bardzo mnie zaciekawiło, lecz z tego co widzę, nikt Ci nie odpowiedział. Czy poza portalem udało Ci się może, dowiedzieć, jak wygląda praca w tym dziale i czy nowe przyjęcia są wynikiem rotacji, czy raczej rozbudowania działu? Odpowiedz mi, proszę.

Basia

Jak wygląda praca jako kurier kierowca?

doktór

Witam, Chciałbym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami o firmie .Tak się zastanawiam czy kiedykolwiek zarząd zapyta pracowników wszystkich szczebli o zdanie poglądy czy odczucie co do wykonywanej pracy i śmiesznie niskich zarobków w stosunku do olbrzymich wpływów dla firmy standard im więcej masz tym mniej dajesz pracownikom no może po za kilkoma .Traktowanie ludzi jak gorszy sort jest na porządku dziennym kierowcy nie są na stanowisku kierowcy bo powinni mieć odpowiednie długie przerwy w pracy i raczej dobre wynagrodzenie a są tak naprawdę od wszystkiego oby nic nikomu się nie stało przy takiej ilości godzin (usunięte przez administratora).No i jeszcze jedno na koniec czy na Wielkanoc będą premie ach zapomniało mi się PREMIA co to słowo znaczy ??

Aria

Witam chciałabym się zapytać w sprawie zastrzyków hormonalnych do rozrostu komórek jajowych przed punkcja i od wczoraj czyli 2dc przyjmuje zastrzyki mam je robić przez 6dni rano o stałej porze i mam umówiona wizytę na 2 dni po zakończeniu zastrzyków i pytanie jest moje takie czy na usg nie jest to za późno żeby ocenić rozmiar pęcherzyków?

Zlekceważona

Ja na wynik czekam od 22. 10 Dzwoniłam, pisałam i ... na koniec pani rzuciła mi słuchawką bez pożegnania. Jako że zrobiłam test 7 dni po kontakcie z osobą pozytywną to można łatwo policzyć, że moja 10 dniowa izolacja samoczynnie się skończyła. Tylko za co zapłaciłam? Na marginesie to mój drugi wpis. Co się stało z pierwszym?

Zostaw merytoryczną opinię o Gyncentrum Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gyncentrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gyncentrum Sp. z o.o.?

Gyncentrum Sp. z o.o.