TEATR ŻYDOWSKI IM. ESTERY RACHEL I IDY KAMIŃSKICH W WARSZAWIE

Opinie o TEATR ŻYDOWSKI IM. ESTERY RACHEL I IDY KAMIŃSKICH W WARSZAWIE

QWERT

Tragicznie zarządzana organizacja. Brak spójności, logiki, planowania, organizowania i decyzyjności. Do tego zachowania o znamionach mobbingu i dyskryminacji. Nie polecam!

Dfr

Uwaga na ogłoszenie Sprzedawca w biurze organizacji widowni, strata czasu. Na miejscu dowiecie się, że przez pierwsze trzy miechy to praca na samej prowizji, chodzicie po firmach i sprzedajecie bilety. Żenada. Nie wiem, po co w wymaganiach jest znajomość e-commerce...

Zostaw opinię o TEATR ŻYDOWSKI IM. ESTERY RACHEL I IDY KAMIŃSKICH W WARSZAWIE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEATR ŻYDOWSKI IM. ESTERY RACHEL I IDY KAMIŃSKICH W WARSZAWIE