Good Bye Lenin Hostel

Kraków

Opinie o Good Bye Lenin Hostel

edyta

Nie mam na co narzekać. Stawka minimalna za godzinę, ale do tego są dodatki. W sezonie można i drugą wypłatę z tego wyciągnąć. Umowa zlecenie, ale to standard w takich studenckich pracach. Krótko tam pracowałam, ale w tamtym czasie atmosefra była naprawdę fajna, szefostwo ok, współpracownicy ok, elastyczny grafik.

paulian

Była tutaj na wycieczcie weekendowej z koleżankami i żadnych problemów nie było. Byłyśmy we 3 w pokoju mimo, że zarezerwowałyśmy 6 osobowy żeby było taniej, miałyśmy szczęście :) obsługa też na duży plus. Polecam

Ireneusz

Ja zawsze w hostelach biorę maks 3 osobowe i tu też tak. No i oczywiście z łazienką. Wygoda, spokój. Cena wcale nie jest jakaś mega duża.

Arek

Kolego a powiedz jaki brałes pokój? W sensie ilu osobowy? Szukamy właśnie czegoś w samym centrum, tj. blisko dowrca pkp i tu jest gitara. Daj znać.

Kamil

Z perspektywy gościa naprawdę super miejsce! Czyste, zadbane, pokoje posprzątane. Necik działa bardzo dobrze no i jest za free nie trzeba dopłacać!!!Poza tym miejscówa super, bo samo centrum - wszędzie z buta można dojść!

Zostaw opinię o Good Bye Lenin Hostel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Good Bye Lenin Hostel