"METALTERES" S.C. M&T RYBCZYŃSCY

Nakło

Opinie o "METALTERES" S.C. M&T RYBCZYŃSCY

Bolog

Nikt opini nie wystawił a to dlatego że wszyscy pracują bez umów czyli na czarno sami emeryci ewentualnie taki jak Ja ale tylko jedna dniówka oczywiście na czarno zero wiadomości o tym czy będziesz pracować zgodnie z kodeksem ,zero wiadomości za ile ,ważne że wtedy kiedy ma więcej roboty wystawi ogłoszenie na olx i na każdy dzień ma kogoś innego ,nie ważne czy na lewo kto to sprawdzi z tego założenia wychodzi i zarabia na okradaniu ludzi i Państwa .Nie rozumiem tylko gdzie jest PIP gdzie URZĄD SKARBOWY ,gdzie ZUS chyba im na to pozwalają ,

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie "METALTERES" S.C. M&T RYBCZYŃSCY? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o "METALTERES" S.C. M&T RYBCZYŃSCY - Nakło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "METALTERES" S.C. M&T RYBCZYŃSCY