Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera

Olsztyn

Opinie o Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera

jasiek00

piją palą głupie gimbole z 2 klas... Większość osób to poprostu ''PATOLOGIA'' często dochodziło do gnębienia , Wszystko brzydkie , słaby poziom nauki , oceniam na 2,5/10 nie polecam ;)

gimnazjalistka

Absolutnie nigdy w życiu rodzice! Nie posyłajcie dzieci do tego gimnazjum! W tym roku je kończę i uważam, że ostatnie trzy lata, spędzone w tym gimnazjum, były najgorszymi latami mojego życia! Jest tam pełno zakazów, dziewczyny nie mogą się malować, pedagodzy chodzą po klasach i wmawiają dziewczynom, że wyglądają wyzywająco mając odrobinę tuszu na rzęsach. Nauczyciele ( nie wszyscy) są bardzo leniwi, z wyrzutami udzielają możliwości poprawy oceny ze sprawdzianu, ponieważ oni będą musieli je potem wracać. W tej szkole przeważa negatywna motywacja. Już nie wspominam o gnębicielach, których w gim 13 jest pełno. Wszystko co się tam dzieje, przytłacza psychicznie.

piotr123

Moim zdaniem to gimnazjum jest najlepsze w Olsztynie. Chodzi tam moj syn, ktory bardzo chwali i jest zadowolony z podjecia decyzji o tym gimnazjum. Polecam.

Zostaw opinię o Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera