Opinie o sferis.pl - Action S.A.

Sferis Sp. z o.o. to nowoczesna, ogólnopolska sieć sprzedaży technologii mobillnych posiadająca

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sferis Sp. z o.o. w Warszawa

bakubaku

damian-przekonany o tym,że ma dobrą pracę jest Pan Dyrektor co wpada i pyta tylko czego wynik jest tak żenujący.Kontrole trwające u niego 3 min i wszystko wie najlepiej a później afera tygodniami.

assassin

Można trochę popracować. W naszym kochanym kraju ciężko o dobrą pracę. Chyba że jest się prawnikiem jak tatko, lekarzem albo programistą. :)

Kopernik

Mamy na myśli, że za taką wypłatę to w pcimiu dolnym w bezczynszowym mieszkaniu, bez kupowania do chleba szaleństw typu masło da się wyrobić, nigdzie indziej - nie.

DyrektorZwawyBezWprawy

PPHU Sferis to wspaniała firma. Najlepsze kierownictwo. Wysokie zarobki jak w sejmie. Premie i barbórki jak w kopalniach. Atmosfera jak w rodzinie. POLECAM. Dobra starczy ściemniania. Serio to kasują negatywne komentarze na różnych stronach. Zarobki kiepskie, atmosfera jak na pogrzebie, kierownictwo regionalne, dyrektorzy słabiej wyszkoleni niż pracownicy w salonach. Zero premii, zero dodatków, zero bonów, zero szacunku. Ta firma to jedno wielkie ZERO. Nie polecam.

Kierownik Sklepu

Rekrutacja odbyła się punktualnie w siedzibie firmy. Osobą prowadzącą rekrutacje wydawała się osoba będąca przełożonym - dokładnie nie wiem, gdyż nie przedstawiła się z pełnionej funkcji w strukturze firmy. Sama rozmowa przebiegała spokojnie na sali konferencyjnej, bez zakłóceń i niepotrzebnych napięć. Jedynie co dało się zauważyć to bardzo mocna autorytatywna postawa osoby prowadzącej rekrutacje na zasadzie "to ja tu żądzę", po za tym trochę błądzenia w pytaniach, nadmierne skupianie się nad tym co było u kandydata w poprzedniej pracy, a dlaczego odszedł i trochę gdybania. Prezentacja firmy, miejsca pracy, ogólnych warunków pracy odbyła się dość pobieżnie, a przy zakresie obowiązków duży nacisk został położony na metody, sposób i sprzedaż produktów dodatkowych jak abonamenty na telefon, gwarancje itd. Odniosłem wrażenie, że dla firmy sprzedaż docelowych produktów komputerowych nie jest chyba aż tak istotna jak sprzedaż produktów wirtualnych. Ogólne wrażenia raczej pozytywne, choć trochę poirytowany wyszedłem, gdyż zostałem jak gówniarz odpytany z nowinek technicznych, które chyba były wykładnikiem tego czy ktoś jest techniczny czy nie i nie ważne, że przez x lat ktoś pracował w branży gdzie wiedza techniczna odgrywała kluczową rolę. Pisząc to z perspektywy czasu należy dodać iż firma Sferis pozostawiła po sobie jedynie wspomnienie firmy mało poważnej i nieprofesjonalnej jeśli chodzi o rekrutacje, gdyż w ciągu dwóch tygodni miałem otrzymać odpowiedź pozytywną lub mailem negatywną, a nie otrzymałem żadnej.

- dlaczego zmienia Pan pracę - jakie ma Pan wady - czy interesuje się Pan nowinkami technicznymi - jak podzieliłby Pan plan sklepu między pracowników - na jakiej zasadzie przydzielałby Pan obowiązki i je kontrolował - jak zarządzał Pan sklepem - czy sprzedaż dodatkowych usług stanowi problem - jak podzieliłby Pan premie sklepu na pracowników itp.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
itiM

johny, człowieku, jakimi nadgodzinami? jakimi premiami? Targety ustawione tak byś ich nie osiągnął.

trololololo

Breslau wieksze miasto(usunięte przez administratora) na łape :) Rewelka nie, nic tylko bić sie o taką robote :) Nie polecam nikomu!!!! Pozdro dla (usunięte przez administratora)

?

haha.... Warszawa (usunięte przez administratora) do reki.rewelacyjne zarobki

kierownikWYSOKIEGOszczeblaHAHA

(usunięte przez administratora) W większych miastach możliwe, że płacą lepiej.

ldz

No cóż tu dużo mówić,(usunięte przez administratora) W centrali kasę trzepią konkretną natomiast reszta to maksymalny wyzysk. Praca dobra na max rok dla początkujący na rynku pracy. Z tego co wiem Komputronik płaci dużo lepiej, ale też więcej ma klientów...

Żenada

trebor - 2011-07-04 10:39:52 Może zarobki nie są super, ale atmosfera w firmie jest fajna, dla młodych ludzi na początek jest to dobra praca, zawsze można się zaczepić i szukać czegoś innego. A poza tym sam masz wpływ częściowo na swoją pensję. Można sprzedawać usługi dodatkowe (internet, przedłużone gwarancje, ubezpieczenia + konkursy) zawsze wpadnie kilka stówek. Nie jest idealnie, ale ogólnie polecam. Pracownik SFERIS. PozdrawiamNie polecam, śmieszna kasa, wymagania z kosmosu.

cb

Pensja tragiczna. Można liczyć na podwyżkę po wielkich błaganiach w wys. 100zł raz na kilka lat! Mimo tego dodawali coraz więcej obowiązków, np. obsługę zamówień internetowych. Nie dość, że bez żadnej prowizji dla nas, to jeszcze odpowiadaliśmy za błędy obsługi sklepu internetowego i za ich pieniądze! Kierownicy nie potrafili tego załatwić, bo po kątach psioczą na dyrekcję, a na spotkaniach kierowniczych nawet gęby nie otworzą. Firma oczywiście udaje, że problemu nie ma. Praca w sferisie jedynie dla małolata świeżo po zawodówce. Inaczej omijać szerokim łukiem!

dede

Witam, też miałem przyjemność albo nie przyjemność pracować w tym "burdelu" zarobki nędza tak jak kolega gdzieś wspomniał robiło się wszystko od sprzataczki po serwis, księgowość. Pamiętam jak zaczynałem dostałem 1100 zł to było 3 lata temu, pozniej faktycznie 100 zl wiecej, ledwo sie dalo zyc za ta kase, tyle ze sie dało "dorobić" na boku, obeznani wiedza jak. Pamiętam nie wiem czy nadal pracuje pan cham sebastian z r.....a - idiota totalny, tak fałszywego człowieka w zyciu nie spotkałem, je..ł go pies i ten burdel. Pozdrawiam

ggg :)

Hehe nie ma to jak wpis kierowników ze Sferis :) .. jak sam się nie zwolnisz po tym wpisie??? to sami Ci z dnia na dzień dadzą wypowiedzenie :) ALE BÓG ZAPŁAĆ!!! :) zmobilizowało mnie to do szukania pracy... i teraz w miesiąc mam więcej niż w sferis w 3 miesiące... NIE POLECAM!!! Pozdrowienia DLA ARKADIA SFERIS :) ...Dla (usunięte przez administratora) a.. dla nich RESPECT!!! najlepsi sprzedawcy.. a góra zbierała profity...

trebor

praca ciężka i można zarobić jak kolegę coś uwiera zawsze może zmienić prace

ggg

w kwietniu 2011 roku zaczalem pracowac w sferis.. na rozmowie rekrutacyjnej nic nie mowili o zarobkach.. zostalo nas dwoch na okres probny.. nedza 1320zł.. kierowniczka powiedziala ze po okrecie probnym bedzie lepiej.. kolege wyrzucili ja zostalem i co?? dostalem o 100zł wiecej.. praca po 10h dziennie.. z reguly od 12 do 22.. 7 dni w tygodniu za marne wynagrodzenie.. NIE POLECAM!!!! bo tu sie nie da zarobic...

aloha

byłem kiedyś kierownikiem jednego z salonów jeszcze za Tanajno, atmosfera oka , minus czasami nie płacili przez 3 miesiące, zarobki nędza, próba polskiej korporacyjki w dziwnym stylu

wymagań dużo,ale pensja najniższa krajowa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sferis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sferis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sferis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sferis Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sferis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sferis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sferis Sp. z o.o.