Sklep Spożywczy Jan Kubić

Gdynia

Opinie o Sklep Spożywczy Jan Kubić

bęc

Bhp jest zawsze na poziomie, ale jaka jest wypłata?

Iwona

Bardzo prosze o zatrudnianie w Naszych sklepach osiedlowych pracowników którzy swoim zachowaniem nie będą wzbudzać wstrętu, takiego jakie miało miejsce w dniu 17.07.2014 i godz 17.30 w sklepie na ulicy (usunięte przez administratora) .Gdzie kierownik sklepu na dziale z pieczywem bezmyślnie obmacuje bułki gołymi rękoma,zaraz po zejściu z kasy które potem kupuje nieświadomy klient.Pod względem czystości NIEDOSTATECZNY Iwona Dettlaff

Zostaw opinię o Sklep Spożywczy Jan Kubić - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Spożywczy Jan Kubić