PATCOM Lucyna Kruła P.H.U

Będzin

Opinie o PATCOM Lucyna Kruła P.H.U

endrju

Też dałem się nabrać. Po założeniu sporu na Allegro, odpisali ze przesyłka została wysłana ale wróciła uszkodzona i za dopłatą mogą wysłać jeszcze raz. Omijać z daleka bo wiekszoćć przesyłek ginie.

ninja

Oszuści! wysyłają towar najtańszą formą wysyłki twierdząc że to pomyłka (nie chcą zwrócić różnicy w koszcie), zdjęcia i opis produktu odbiegają od rzeczywistego produktu. Brak kontaktu ze sprzedającym.

Łukasz

Złodziejska firma sprzedali mi towar wadliwy oraz brak kontaktu

Żbik

Okradają na Alleggo..

MRM

Masakra jakaś, wystawili na allegro CYBER CLEAN (świetny produkt) przysłali jaką podróbę SUPER CLEAN której nie idzie wygooglac i się do niczego nie nadaje. Walą głupa że towar zgodny z umową... z premedytacją oszukują i liczą na frajera co odpuści i nie upomni się o swoje. Omijać.

p1230

co do pracy to nie wiem, ale co do przedmiotów zakupionych przez allegro od tej firmy to dno totalne i chińszczyzna popękane zepsute nie nadajace sie do użytku oraz ginące w trakcie "podróży" listy obrzydzaja zakupy u tej osoby.

Zostaw opinię o PATCOM Lucyna Kruła P.H.U - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PATCOM Lucyna Kruła P.H.U