Laser DeLux

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Laser DeLux

Aktualność
Witamy serdecznie wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w naszej firmie. Jeżeli mielibyście do nas jakieś pytania lub po prostu chcielibyście dowiedzieć się jak wygląda praca w Laser Delux, to zapraszamy do kontaktu pod adresem praca@laserdelux.pl!
Może już niedługo właśnie Ty, dołączysz do naszego zespołu! :)
Nowy wpis

Aktualność
Do naszego działu marketingu poszukujemy Specjalisty ds. digital marketingu!
CV prosimy przesyłać na adres: marketing@laserdelux.pl
Mikołaj Nowy wpis

@K w jaki sposób jest godny zaufania? Chodzi mi o to, co oferuje ?

K Nowy wpis

Pracodawca godny zaufania, czego w dzisiejszych czasach trudno doświadczyć.

Majka Nowy wpis

Jak nastroje w firmie bo czas nie jest dobry dla tej branży.

Emilia
Klient

Jestem klientką salonu Laser Delux, zrobiłam u nich serię depilacji na bikini. Firma robi na mnie dobre wrażenie, mają świetne podejście do klienta, zawsze uśmiechnięte Panie kosmetolog, które cierpliwie odpowiadają na każde pytanie. Jestem na TAK!

Pracuję w firmie już parę lat i wiem że to firma z którą nie chciałabym się rozstawać. Jest dużo pracy, wyzwań i nauki. Trzeba pracować a co za tym idzie jest i satysfakcja z wynagrodzenia. Różne konkursy, wyjazdy integracyjne i spotkania umilają naszą pracę, a także koleżanki na które można liczyć w razie potrzeby. Lubię tu pracować :)

Paula

Zostałam poproszona o wystawienie opinii tutaj. Jestem pracownikiem Laser Delux (obecnie jestem w ciąży) i powiem szczerze, że każda praca ma swoje plusy i minusy, także tutaj. Do plusów należy fakt, że pracujesz dużo, są duże wymagania, ale też adekwatne do tego zarobki i warunki pracy. Można naprawdę zarobić dużo i w szybkim czasie, dzięki licznym konkursom i akcją organizowanym przez firmę. Są wigilie firmowe, dodatki do pensji, prezenty na urodziny. Czasami jest tak, że jest bardzo dużo klientów i są trudne chwile, ale naprawdę, czy nie jest tak w każdej pracy? Ogólnie polecam, szczególnie osobom które chcą się rozwijać w branży

Tomek

@pracownica a fajne szkolenia macie ?

@Tomek

Jesteśmy na bieżąco, z najnowszymi szkoleniami w branży :)

Pracownica

Bardzo fajna atmosfera, polecam każdej osobie, której zależy na pracy gdzie może się rozwinąć :) Ok, bywa ciężko jak wszędzie ale zawsze można liczyć na pomoc szefostwa, które jest bardzo wyrozumiałe. Dużo benefitów, oprócz podstawowych (multisport, luxmed etc.) są konkursy sprzedażowe, gdzie można naprawdę zdobyć fajne pieniądze

Aktualność
Może już niedługo właśnie Ty, dołączysz do naszego zespołu! :)
Kasia

Moja najlepsza koleżanka tam pracuje, bardzo dużo się nauczyła, w szczególności pracy na różnych laserach. Pracuje tam już kilka lat i bardzo sobie chwali.

Zuza

Pracuję w tej firmie około roku i jestem naprawdę szczerze zadowolona! Bardzo fajne i uprzejme szefostwo, chętni do pomocy i rozmów. Sama praca, oczywiście bywa ciężka ale to jak wszędzie, tu jest ta różnica, że w razie problemu zawsze otrzymasz wsparcie. Zarobki są adekwatne do umiejętności i zaangażowania, jeśli pracuje się uczciwie to naprawdę nie ma co narzekać :)

Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Dajcie znać jak wygląda teraz praca w firmie Laser delux w miejscowości Łódź.

MM
@Administrator

Jestem pracownikiem firmy od kilku lat i naprawdę jestem zadowolona. W salonie w Łodzi pracują w większości te same osoby,co świadczy o tym, że są zadowolone. Pracodawca daje pracownikom karty sportowe i medyczne, co uważam jest ogromnym plusem dla pracownika. Atmosfera fajna i przyjazna. Wspólne wigilie i wyjazdy integracyjne pozwalają zintegrować zespół.

Potencjalna

Ma ktoś jakieś świeże informacje na temat pracy w tej firmie? Jak wyglądają zarobki na stanowisku menadżera?

Zofia
@Potencjalna

Kilka miesięcy temu pytałaś o zarobki menadżera w firmie Laser delux - widzę, że akurat tutaj nikt Ci nie odpowiedział, ale może jednak masz już jakąś wiedzę na ten temat? Ciekawi mnie, czy zdecydowałaś się aplikować, a może już pracujesz w tej firmie :)

Gośkaka

byłam na rozmowie w sprawie pracy, zamiast biurka była leżanka, pytania jak za PRL - maskara. Co do pensji - to byle zapłacić jak najmniej, jak dla mnie tylko dla zdesperowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Laser DeLux - Łódź

Laser DeLux