Opinie o Ciech SA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciech SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ciech SA o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciech SA w Warszawa

Karolina Nowy wpis

Jak wyglądają wynagrodzenia? Są rynkowe czy konkurencyjne? Czy firma daje co roku podwyżki?

Jaka atmosfera jest między działami w Ciech SA?

SAPer Nowy wpis

Cześć, Jak wyglada praca w dziale IT ? jeżeli chodzi o support SAP konsulting ? Często umieszają ogloszenia na te stanowiska i jestem ciekawa jak wygląda tam praca.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Ciech SA?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ciech SA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Jow

Hejka Aplikowałam na stanowisko związane z Power Bi, ale jestem bardzo rozczarowana zaproponowana stawka. Czy pensja w wysokosci(usunięte przez administratora) jest odpowiednia dla kogoś z 5 letnim doświadczeniem? Taka stawka na stanowisku deweloperskim z ogromnym naciskiem na rozmowie na techniczne umiejętności jest stawką śmieszna i całkowicie poza rynkiem. Odradzam tracić na nich czas. (usunięte przez administratora)

kandydat
@Jow

czy możesz ujawnić proponowaną stawkę?

Pytająca

jak wygląda sytuacja w dziale prawnym? Czy ludzie są ok? jak z zarobkami?

Itman

Jak tam Ekipo z IT Ciech?. Odżyliście po odejściu szefa?? Bardzo was musztrował?

Maciek
@Itman

Czesc, tu byly szef IT, tak - na maksa!:)))))

Edward
@Maciek

Taa, jasne. Były szef ma już pewnie co innego na głowie. Jak obecnie się pracuje, duże zmiany na plus? Wiesz, jakie pieniądze mogą mi zaoferować na stanowisku analityka?

nie polecam tego pracodawcy, sa nieslowni i czesto wypowiadaja umowy z dnia na dzien obiecujac ludziom co innego. wiele razy spotkalem sie z (usunięte przez administratora)ze strony osob prowadzacych te firme czyli zarzadu, natomiast wadomo ciezko cokolwiek z tym zrobic. jest tragedia w jaki sposob ta spolka jest zarzadzana, z nikim nie potrafia sie dogadac, probuja dopychac wszystko kolanem i robic swietny PR na zewnatrz o rzekomych sukcesach, nie wroze dobrej przyszlosci z takim kierownictwem, od srodka ta firma to wrak. jak wczesniej wspomniane w komentarzach, jesli siedzisz cicho i dajesz sie wykorzystywac siedzac za bezplatne nadgodziny jak (usunięte przez administratora) to miejsce dla ciebie. polecam dac sobie spokoj z aplikowaniem. jestem w trakcie szukania innej pracy.

Wika

zatrudnienie się w ciechu to jedna z moich lepszych decyzji życiowych :) świetna atmosfera, wspaniali ludzie i ogromne możliwości rozwoju

Aria
@Wika

u mnie podobnie! ciesze się że się zdecydowałam na podjecie u nich pracy

Jolanta
@Wika

Opowiedz proszę o tych możliwościach rozwoju! :) Szukam pracy, a bardzo sobie cenię takie miejsca gdzie są perspektywy :)

Niezadowolony
@Wika

Nie jestem z tych którzy marudzą - generalnie - biorąc pod uwagę cały zespół z którym pracuje. Pracuję tu czwarty rok, i w porównaniu z tym co jest obiecywane a jakie są realia - nie chciałbym nikogo rozczarować ale nie liczcie na rozwój. Aplikowałem na wyższe stanowisko (z wiedzą że nadaję się zarówno merytorycznie jak i osobowo) nikt nawet ze mną nie przeprowadził rozmowy a zatrudniona została kolejna "znajoma" wyższym szczeblom osoba. Generalnie praca świetna dla osób bez ambicji - odklepać swoje 7-14 czy jakie tam są godziny w Warszawie (ja akurat pracuje w innej spółce CIECH). Płacą na czas, jest Luxmed, ubezpieczenie na życie, Grusza itp itd. Praca dla kogoś kto chce spokojnie przetrwać do emerytury nie licząc na podwyżki inflacyjne - rozwój osobisty - i wsparcie przełożonego. Praca zdalna w dzisiejszych czasach jest normą, dużo biur wraca do pracy stacjonarnej ale w niektórych przypadkach firma mogłaby iść w stronę pracownika tym bardziej jeśli nie ma nic do zarzucenia co do pracy wykonywanej w formie "Home Office". Podsumowując - ja jestem obecnie w trakcie szukania innej pracy - Pracę w CIECH polecam wszystkim nieambitnym osobą bądź takim które chcą sobie wpisać w CV doświadczenie które na pewno nabędzie w firmie. Opinia koniec końców jest negatywna - z racji na obiecywane cuda nie widy...brak podwyżek, brak chęci "walki" o pracownika - jak nie Ty to inny, ale to już niestety nie odosobniony przypadek :) system 0 - 1

@Niezadowolony

Czyli tylko podwyżki i ubieganie się o pracownika obiecywali czy jeszcze jakieś rozczarowujące cuda były?

@Aleksandra

Obiecują rozwój i szkolenia, ale to tylko w dziale strategii jest możliwe. Generalnie każdy po roku czy dwóch latach pracy jest bardzo zdemotywowany. Szkolenia są, ale dla wybranych, wymagania wysokie, ale firma nic nie daje w zamian. Do tego standardem jest dawanie publicznie nagród czy wyróżnień, a po paru dniach - wypowiedzenie umowy. Jesli jesteś ekonomistą lub konsultantem, znajdziesz dla siebie dobre miejsce. Na takich firma stawia, reszta musi się cieszyć, że ma pracę i absolutnie nic nie żądać, ani nie ubiegać się o nic, bo rekrutacje są szybkie. Często wypowiadają umowę i proszą o wprowadzenie w obowiązki następcy. Generalnie szkoda zdrowia.

Dawanie publicznie nagród, to chodzi o statuetki czy co? Jest szansa na nagrodę pieniężną?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ciech SA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Telefon i komputer są, ale nie do użytku prywatnego. IT wszystko sprawdza i na bieżąco kontroluje. Standardowo jest za mało licencji na pracowników, sprzęt nie jest wymieniany zgodnie w harmonogramem, bo po 3 latach jeszcze działa ???? nieważne jak, ale da się go uruchomić ????

Pracuję w Ciech SA w Warszawie. Zarobki jak na Warszawę sa bardzo uczciwe. Można spokojnie opłacić wynajmowany pokój i zostaje spokojnie kasa na utrzymanie przez resztę miesiąca. Wypłacane są premie kwartalne (do 10% wynagrodzenia) a także nagrody roczne. Dodatkowo jest opieka medyczna i bonus finansowy na święta. Atmosfera - jak dla mnie bardzo dobra. Ale wiadomo, są ludzie i ludzie...to co jednym pasuje, niekoniecznie przypasuje pozostałym. Płacą terminowo, nie robią problemów z dniem wolnym, jest realna możliwość awansu i rozwoju.

@pracownik

A ile zarabia pomocnik operatora w brygadzie czyszczącej?

Zorro
@pracownik

Chyba ktoś cię przymusił do tej opi ni albo coś obiecał w zamian pozwolę sobie cię wypunktować : 1.co znaczy zarobki uczciwe myślisz że jak z (usunięte przez administratora) siedzisz 8 h to to co ci dają to w sam raz 2.piszesz że starcza na wynajem pokoju chyba w baraku 15m w 6 osób. 3.podobno jeszcze kasy zostaje na utrzymanie do końca miesiąca chyba żywisz się w jadłodajniach dla bezdomnych (za ambitną osobą nie jesteś) 4.premia racja DO10% ale musisz dodać że. nigdy 10% niema często 3-8 % nagroda roczna zgoda ale nie można chorować bo jest pomniejszona a w warunkach takich jakie są o to ciężko jak był zakład państwowy warunki szkodliwe jak został prywatny stał się niemal uzdrowiskiem 5.opieka medyczna to lipa idziesz do lekarza tracisz na wypłacie premi kwartalnej i nagrodzie rocznej i do tego na tą opieke odciągają ci od pensji nie wiem komu pomagają mi wychodzi że opiece medycznej z bonusem świątecznym łaski nie robią bo to z socjalnych pieniędzy 6.z tym twoim są ludzie i ludzie.... chyba ci chodzi że ty jesteś z tych protegowanych a inni to z marszu dostali bo sami mierni nie poradzą sobie ja bym to nazwał że są ludzie efektowni i efektywni atmosfera zgniła przez różnice płacowe przydupasów,protegowanych,z polecenia mamy, taty wujka itd. itp 7.że płacą terminowo to nie łaska kodeks pracy to przewiduje z dniem wolnym jest właśnie dokładnie odwrotnie bo braki w ludziach bo się zwalniają jak nie dostanie się wolnego to się idzie na L-4 i na 2 tygodnie. 8.przestań pieprzyć o awansie bo cię właśnie zdemaskowałem no chyba ty masz plecy szerokie!!!?

Zorro
@anonymous

Różnie co nie wiesz jak jest w ciechu masz tu 200-300stówki podwyżki(brutto) tylko nikomu nie mów jeszcze nie byłeś u kierownika. Ten chory system dla swoich zafundowały nam związki a teraz jeszcze na radnych się pchają.

Iwona
@Zorro

Proszę Cię o zamieszczanie opinii zgodnie z zasadami regulaminu, w oparciu o który to forum funkcjonuje: https://www.gowork.pl/regulamin Jego celem jest swobodny przepływ komentarzy o Ciech jako pracodawcy. Dlatego proszę Cię również o respektowanie wypowiedzi innych użytkowników, ponieważ każda aktywność w tym wątku ma znaczenie, a atakowanie nie pomaga w pozyskiwaniu rzetelnych informacji o tej firmie przed decyzją o aplikowaniu do niej.

Real
@Iwona

Zorro napisał prawdę .Przecież o to chodzi,zeby przedstawić jak jest i albo się ktoś zdecyduje podjąć pracę w tej firmie albo sobie poszuka czegoś lepszego wię co się czepiasz?

Jodełek
@pracownik

Dobrze powiedziane -starczy na wynajem pokoju XD bo o mieszkaniu to pozostaje tylko pomarzyć

@pracownik

Nie każdego interesuje wynajmowanie pokoju, bo w coś takiego to się mogą studenci bawić, a co do kasy na utrzymanie to jednemu wystarczy 500,l drugiemu 1000zl A jeszcze innemu 3000

Honorata
@:)

Więc może ktoś może podać widełki wynagrodzeń? Wtedy każdy czytający będzie mógł ocenić sobie, czy jest to dla niego dobra wypłata, czy nie. Jednak pracownik wyraźnie napisał, że chodzi mu o wynajmowanie pokoju w Warszawie.

@Honorata

1600 zł netto na start dla osoby z wyższym wykształceniem chemicznym.

Real
@pracownik

Ciekawe... z tą nagrodą roczną - bo w Inowrocławiu i Janikowie nie było w tym roku, chyba że tylko u nas a "WARSZAWKA" nic o tym nie wie tak jak o premiach kwartalnych niby są ale raczej niema.

Kris
@pracownik

Jakie premie roczne. Ja pracowałem w Soda Polska i w zeszłym roku już premii nie było. A i w tym roku lipa. A z ciekawostek to podobno w Inowrocławiu pojawił się ktoś z Warszawy i ma negocjować obniżkę wynagrodzeń.

@Zorro

Wie co pisze to prawda

Sara97
@pracownik

Potwierdzam, również jestem bardzo z pracy w Ciech'u. Warunki dobre, atmosfera naprawdę przyjazna i możliwość rozwoju, co dla mnie jest bardzo ważne. Firma z perspektywami to na pewno :)

@pracownik

Ja również jestem zadowolona z pracy w Ciechu, fajna atmosfera, zarobki i przede wszystkim możliwość rozwoju - to dla mnie najważniejsze

Ola
@pracownik

Ja również jestem zadowolona, wiadomo, że zawsze chce się zarabiać jak najwięcej i ciągle jest mało, ale tak obiektywnie patrząc to zarobki są bardzo adekwatne to wykonywanej pracy :)

Ana

Dokładnie praca tam jest OK

Elżbieta
@Ana

To super, a powiedzcie mi dziewczyny na jakim stanowisku jesteście? Ciekawa jestem na jakim jest tak fajnie :D

Gosc

Potencjalni przyszli pracownicy - NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA PIĘKNE SŁÓWKA. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej i z przełożonymi w trakcie pracy obiecują wszystko, niestety ani jedna z tych obietnic się nie spełniła.

Miki
@Gosc

Czyżby doświadczenia z rozmowy prowadzonej przez panią MGM? ????????

Tak jest to prawda

Evelinnna
@Gosc

hmmm a ja wręcz przeciwnie, miło się zaskoczyłam, to co uslyszałam na rozmowie i to na co się zgodziłam podpisując umowę zostało spełnione i nie mam żadnych zastrzeżeń

Lisa
@Gosc

myślę, że dostajesz dokładnie to co masz napisane w umowie, trzeba czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem mieć prretensje do całego świata

gilbert
@Evelinnna

U mnie taka sama sytuacja. Nie ma żadnych rozbieżności między rozmowami, umową a rzeczywistością. Pracuję od pół roku i mam dobre zdanie o tej firmie.

@gilbert

Tylko, że to opinie sprzed 3 lat są, to wtedy może inaczej było?

Witam jestem zainteresowany pracą w Ciech mam takie pytanie czy są przyjecia

Martyna

Jeśli ktoś waha się przed podjęciem pracy w Ciechu, to namawiam! Byłam w takiej sytuacje 4 miesiące temu, ale w końcu się odważyłam i nie żałuje :) świetni ludzie i dobre pieniądze

zuza
@Martyna

potwierdzam! to bardzo dobra decyzja

Praca w Ciechu to dla mnie taka pierwsza na poważnie. Pracuję krótko, bo dopiero 3 miesiące, ale już jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie myślę, że adekwatne do moich umiejętności z perspektywą na podwyżkę, zespół świetny - pogodni i pomocni, praca ciekawa z możliwością rozwoju - kilka razy w miesiącu uczestniczę w specjalnych szkoleniach na których można duzo sie nauczyc, także generealnie - bardzo polecam :)

Betty
@Monika

no to świetnie, ostatnio dużo dobrego czytam o tej firmie, aż rozważam zmianę z dotychczasowej branży

Blanka
@Betty

Polecam zaryzykować! Wiele można zyskać

Olga
@Betty

Śmiało! fajnie u nas jest, nie pożałujesz :)

@Olga

Tak? ;) A co według Ciebie jest tu najfajniejszego. Co głównie przyciąga kandydatów do was?

Karolina88
@Aleksandra

Myślę, że to sprawa indywidualna co kogo przyciąga, ja szukałam czegoś związanego z branżą chemiczną, a ciech wybrałam ze względu na renomę i pozycję na rynku. No a jak już się zrekrutowałam to zatrzymała mnie tu na dłużej świetna atmosfera i możliwości rozwoju

Czarny

Mam pytanie ile zarabia sie ma początku

Daniele
@Czarny

To zależy jakie stanowisko itd

Artur
@Czarny

Bardzo indywidualna kwestia, wszystko zależy od twoich kwalifikacji, stanowiska, zakresu obowiązków

New one

Jak wygląda praca w dziale inwestycyjnym ? (Project Portfolio)

niedoszły_koordynator

Odradzam komukolwiek rekrutację do tej firmy. Sytuacja następująca: wysłałem CV poprzez pracuj, zadzwoniła do mnie pani z HR, umówiliśmy się na rozmowę na następny dzień. Niestety na wieczór złapało mnie coś zakaźnego, że nie byłem w stanie w ogóle następnego dnia funkcjonować (gorączka, koszmarny ból głowy itp.), więc zadzwoniłem niezwłocznie do pani, że prosiłbym o przełożenie rozmowy, ze względu na sytuację. Ok, rozmowa przełożona na za tydzień na godzinę "X". Przychodzi feralny dzień po tygodniu, nadchodzi godzina "X", mija godzina, dwie, a telefonu brak. Parę dni później patrzę - ogłoszenie znika z pracuj. Z całym szacunkiem, ale takiego poziomu wieśniactwa ze strony firmy to ja jeszcze nie spotkałem. Owszem, zdarzało się ghostowanie po rozmowie i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, ale nigdy jeszcze nie miałem sytuacji w trakcie rekrutacji, gdy ktoś umówił się ze mną na rozmowę, po czym mnie zupełnie olał i nawet nie napisał SMSa, dlaczego. (usunięte przez administratora) i kilometr wodorostów. Serdecznie odradzam.

Bart
@niedoszły_koordynator

Popłacz się. Miałeś pecha człowieku, co Ty jesteś jakiś geniusz!? Selekcja naturalna, słaby jesteś, to Cię olali. Potencjalny biorca L4

@Bart

Trzeba szanować człowieka dać mu szansę

Lori
@niedoszły_koordynator

No faktycznie, nieprzyjemna sytuacja, ale nie ma też ich co tak obwiniać. Tam pracują zwykli ludzie i mają prawo do pomyłek jak każdy inny. Być może zapomnieli na skutek jakiegoś zamieszania itp. Ja raczej same dobre doświadczenia z tą firmą mam, więc radzę pochopnie nie oceniać

magda
@niedoszły_koordynator

widocznie wzięli kogoś kto lepiej spełniał ich oczekiwania, ot co, żadna filozofia

carla
@magda

no dokładnie, takie są realia w tych czasach nie ma co się dziwić

Barba
@carla

niestety, chociaż ja szczerze mówiąc pracując w ciechu nie spotkałam się z tego typu sytuacjami

Czy często firma wypowiada komuś umowę ?

Aaa
@Ania

Aniu, pracując w tej firmie to się bardzo często zdarzało. Niestety musisz być na to przygotowana i siedzieć niestey cicho , broń Panie Boże krytykować osób aby ich duma i odpowiedzialność nie spadła. Jak Cię zwolnią to nastepnego dnia juz jest następny na Twoje miejsce. Każdy pretekst do zwolnienia Cię znajdzie się. Nawet koronowirus niestety.

Paula
@Ania

akurat w moim otoczeniu baaaardzo rzadko dochodziło do takich sytuacji, no ale to na pewno tez kwestia indywidualna kto i jak sie zachowuje

handlowiec - agro

nie polecam pracy w tej firmie... jeżeli chcesz czuć się jak numerek w korporacji to ok i uzupełniać każdego dnia gdzie jesteś, co robisz, ile trwa rozmowa i co ustaliłeś prawie jak Coca Cola :) lecz jeśli lubisz naprawdę coś robić i działać uczciwie z szacunek przełożonego to omijaj to miejsce. Jak na branże to warunki płacowe niskie

Karola
@handlowiec - agro

Teraz już w prawie w każdej większej firmie czy korporacji trzeba się rozliczać z tego co robisz, także do tego trzeba się przyzwyczaić moim zdaniem ;) jeśli chodzi o kierownictwo to ja sie nie spotkałam nigdy z brakiem szacunku...

Zostaw merytoryczną opinię o Ciech SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Ciech SA?

Zobacz opinie na temat firmy Ciech SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciech SA?

Ciech SA