infopres.pl portal Grupa Terrabit
2 3 5 5 1

Opinie o infopres.pl portal Grupa Terrabit

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Co powiecie na temat zarobków w infopres.pl portal Grupa Terrabit? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Łotno
 Opinia

To ja już wolałbym się ubiegać o pieniądze @banda niż tkwić w pracy, gdzie nie płacą. Przecież to się kupy nie trzyma. I jakoś, no nie wiem, słyszałem dobre opinie o firmie, więc ciężko mi uwierzyć, że takie rzeczy mają miejsce. Może kiedyś, ale teraz pracowniy na umowę o pracę pracują, a tam nie ma takich problemów.

były pracownik
 Opinia

Horacy w 100% ma rację. Wręcz nierzadkie ucieczki właściciela w dniu wypłaty. Kwoty zaokrąglane w dół, pyskówki przy wypłacie. Zastraszanie i terror psychiczny to podstawa działań obojga właścicieli. Ingerowanie w życie prywatne, permanentna inwigilacja. Przykro przypominać sobie spędzony tam czas. Ale pracownicy w porządku. Pozdrawiam ich.

Horacy
 Opinia

Miałem okazję pracować w tej firmie. Wynagrodzenie: w umowie najniższa krajowa, reszta w kopercie (nie zawsze tyle ile uzgodnione i nie zawsze na czas). Zostawanie po godzinach to norma, ale właściciel ani myśli płacić za nadgodziny - a je wybrać można tylko z wielką łaską i pretensjami właściciela.

Beauty
 Opinia

Miałam przyjemność spotkać się z ludźmi pracującymi w tej firmie. Serdeczny, zgrany zespół profesjonalistów. Rzetelni i uczciwi dziennikarze. Portal prowadzony przez pasjonatów, którzy szanują czytelników. Prawdziwe dziennikarstwo nie nastawione na tanią sensację i obrażanie innych na forum. Polecam przyszłym pracownikom, polecam czytelnikom.

Zostaw opinię o infopres.pl portal Grupa Terrabit - Pszczyna