Biuro Rachunkowe Edyta Kantecka

Suchy Las

Opinie o Biuro Rachunkowe Edyta Kantecka

KTB

Uważam,że jest osobą bardzo kompetentną.Świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi sprawami.Pan,który wcześniej wypowiedział swoje zdanie chyba ma zbyt dużo wolnego czasu,że takie rzeczy wypisuje.Być może nawet pani Edyta dała mu kosza i teraz się wywnętrzył.Pozdrawiam

czb

p. edyta jest oderwana od rzeczywistosci, zachowuje się jakby dopiero studia skończyła i nie rozumie na czym tak naprawdę polega praca i odpowiedzialnosc. nigdy nie jest dostępna do godz. 10 i po 14, wiecznie na urlopach albo dziecko chore... profesjonalizm na poziomie technika rachunkowosci...

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Edyta Kantecka - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Edyta Kantecka