IMPRESJE - HOME COLLECTION

Opinie o IMPRESJE - HOME COLLECTION

lonia
użytkownik zarejestrowany

@anonim a jakieś konkrety co się zmieniło możesz podać? nie wiem jak jest teraz ale mnie się to kiedyś podobało że zapraszają do współpracy architektów i projektantów wnętrz i każdy może maila wyslać./

kb
@lonia 21.04.2016, 19:08

A znasz kovos w branzy kto nie zaprasza architektow i projektantow? Ja pracuje w tej branzy 10 lat i nie znam. :)

Anonim

Duzo się zmieniło w Impresjach i to na lepsze.

ktoss

potwierdzam - siostry Furtak, w nocy zamiast cieszenia sie zyciem lub spokojnym snem, chyba licza pieniadze ;) Włascicelki sa nagminnie niezadowolone z życia( ich prywatne raczej nie należy do udanych;) ) wiec wyżywają się ile wlezie, a wlezie całkiem sporo.Całkowity brak szacunku dla pracowników, nagminne "dąsy" panien Furtak, to codziennosc. Poza ładna wystawą sklepowa to BAGNO. Odradzam prace w firmie Impresje.

ANONIM!

Praca w Impresjach DEKORATORSTWO WNĘTRZ LUB TEŻ IMPRESJE HOME COLLECTION to jedno i to samo na tej stronie... Czyli totalna załamka, a nie praca w przyzwoitych warunkach!!! Zamiast satysfakcjonującą pracą, okazała się męczarnią i wyzyskiem człowieka. Płaca żenująca, nie ważne czy jest ktoś po studiach czy też w trakcie- na co oczywiście nigdy nie ma się czasu w tym sklepie. Właścicielki nie liczą się w ogóle z pracownikami jak również z klientami. Ważny jest tylko zysk i nie ważne w jaki sposób jest on zdobyty. Właścicielki nie tyle co są miłe i sympatyczne, ale tylko na tyko na początku współpracy, w praktyce okazuje się jednak inaczej. Nie dotrzymywanie obietnic, wcześniej ustalanych warunków umowy współpracy to standard. Nie wspomnę już nawet o uzyskaniu umowy o pracę- bo trzeba się o nią nagminnie upominać. Negocjacje na jakiejkolwiek płaszczyźnie- wykluczone, nawet z klientami nie ma dyskusji. Podsumowując wymaganie i oczekiwania przez właścicielki nie są w ogóle adekwatne do wynagrodzenia!!! Jeżeli komukolwiek przyjdzie na myśl praca w tym sklepie, polecam uzbroić się w stalowe nerwy, anielską cierpliwość oraz być przygotowanym, powiem ładnie, na napiętą atmosferę.

Zostaw opinię o IMPRESJE - HOME COLLECTION - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPRESJE - HOME COLLECTION