Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska

Kobierzyce

Opinie o Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska

Ostrerzegam przed pracą w tej firmie. W większości jak nie całości jest to firma rodzinna. Na czele stoi [usunięte przez moderatora] która nikt dobrze nie [usunięte przez moderatora], pomocnikiem jest księgowy który dawno nie [usunięte przez moderatora] A Mini Market w Kobierzycach to dopiero obóz pracy, a szefostwo zawsze powtarza że to niebo. Zresztą bardzo duzo moga powiedzieć też sami klienci.

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska - Kobierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska