eM FU Katarzyna Maślicka

Starachowice

Opinie o eM FU Katarzyna Maślicka

anna

Ja mam silny charakter, na pewno dałabym radę! Dajcie znać czy kogoś teraz szukają!

Hehe

Dwie pracownice postanowiły opowiedzieć o swoim pracodawcy tego samego dnia o tej samej porze. Żenada

Bożena

zachęcam wszystkich do podjęcia pracy w eM FU Katarzyna Maslicka.Bardzo dobre zarobki, doskonała atmosfera pracy, nienormowany czas pracy. Ja jestem bardzo zadowolona.

Beata

Pracuję w firmie em Katarzyna Maślicka juz ponad pół roku i bardzo sobie chwalę współprace z Pania Kasią. Komfort pracy doskonały,elastyczne godziny pracy, życiowe podejście szefowej i dobre zarobki plus prowizje. Polecam wszystkim ambitnym em FU Katarzyna Maslicka!!!

Zostaw opinię o eM FU Katarzyna Maślicka - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eM FU Katarzyna Maślicka