FPHU - MIROSŁAW ZIENKE

Łeba

Opinie o FPHU - MIROSŁAW ZIENKE

mirek łeba

Panie [usunięte przez moderatora] radzę mnie przeprosić za bezpodstawny wpis o mnie,poniżył mnie Pan w opini publicznej i naraził na utratę zaufania wobec przyszłych klientów.Ma Pan do mnie pretensję,ale to Pan mnie okradł z moich pieniędzy i mego syna,my wykonaliśmy pracę ,ale zgodnie z umową w sobotę pieniędzy nie otrzymaliśmy,oraz do dnia dzisiejszego tj.2011.02.22.a jeszcze poniża mnie Pan,i rozgłasza nie prawdziwy zarzut wobec mnie,jeśli mnie zostanę przeproszony i rozliczony to złożę doniesienie na Pana na Policję i do sądu.A nie tylko ja jestem tym oszukanym przez Pana.Sam ludzi oszukuje i jeszcze im robi wpisy.Mirosław Zienke

Zostaw opinię o FPHU - MIROSŁAW ZIENKE - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPHU - MIROSŁAW ZIENKE