PANalytical B.V. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce

Toruń

Opinie o PANalytical B.V. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce

Na szczęście były pracownik

Omijać szerokim łukiem. Tragedia w zarządzaniu, dyktatura, ciągle jakieś pomysły pseudo "szefa", które tylko wbijają gwóźdź do trumny i przyśpieszają decyzję o odejściu. Nigdzie nie było tak źle jak w tej firmie. Traktowanie pracownika jak niewolnika i umiejętne dostosowywanie prawa pracy aby wyzyskać pracownika. Nawet za lepszą kasę się nie opłaca tam pracować bo się wyda w przyszłości na psychiatrę! Urządzenia firmy bardzo fajne i dobre ale sposób prowadzenia firmy poniżej oczekiwań. Miły człowiek na rozmowie o pracę a później to już tylko nóż w plecy co chwila, ciągłe pretensje, brak komunikacji a już o atmosferze w pracy nie wspomnę bo jest poniżej zera :-( Przykre ale prawdziwe. Dużo osób odchodzi to coś to znaczy.

Zostaw opinię o PANalytical B.V. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANalytical B.V. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce