Iteco / Scandinavia

Opinie o Iteco / Scandinavia

była/y

banda złodziei i oszustów. Dno totalne dno. A durni Szwedzi się łudzą że iteco robi dla nich byznes w Polsce. No ale trochę im chyba wiszą że Szwedzi czekają. A konkurencja nie czeka tylko robi swoje

były/a
@była/y 31.10.2016 21:48

A kogo teraz okradają?????????????????????????????????????? Chyba sami siebie On opowiada i udaje że pracuje od 12 do 14 a Ona sprząta wkurzona że nie ma wpłat proformy. A w jakim banku maja konto teraz skoro wszędzie mają egzekucje wiem chyba w skoku se założyli. Śmiechu warci ludzie i firma z niby premium produktami

To oni jeszcze istnieją, przecież to życiowi i biznesowi bankruci. Powinni mieć zakaz prowadzenia działalności w tym kraju do końca życia totalne biznesowe dno. No ale w końcu nie ma już kogo oszukiwać i okradać czas do roboty się wziąć chyba że się ma 2 lewe ręce.

była/y

Zmieniło się na gorsze. Właściciele zostali w starych czasach, nie rozliczają się z nikim , wszystkich mają za nic, kasę biorą i nie dostarczają towaru, MASAKRA. jak najdalej od nich - tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia biznesu. Nikomu nie polecam choćby miał głodować

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Iteco / Scandinavia? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Iteco / Scandinavia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iteco / Scandinavia