prodekpol

Opinie o prodekpol

Powiem tak wasze opinie w wiekowości macie racje zgadzam się z opiniami negatywnymi.Organizacja pracy jest po niżej krytyki , przepisy BHP są ciągle łamane, kierowniczki wychodzą palić papierosy kiedy chcą,krzyczą itp, a pracownicy traktowani jak szmaty narzuca się pewne normy za te śmieszne pieniądze już nie wspomnę o ciągłych przestojach.Jeżeli nie maja tyle pracy dla ludzi niech w ogóle nie zatrudniają tylko te swoje zlecenia rozłożą na cały miesiąc i jedna zmianę .Powinien ktoś zrobić z tym porządek i nasłać jakaś dobra inspekcje by zamknęli ten zakład raz na zawsze.

Zostaw opinię o prodekpol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prodekpol