Spedcont-biuro zarządu spółki

Łódź

Opinie o Spedcont-biuro zarządu spółki

robert

masz rację @Dox firma działa już bardzo długo i prężnie. Aktualnie poszukują spedytorów, przewoźników, ślusarzy i specjalistów ds transportu i kolei, oferują stabilne zatrudnienie

Gość

Brak słów by opisać panujący tam bałagan jedna wielka improwizacja. Osoby odpowiedzialne za za budowę struktur wewnętrznych organizacji powinny zmienić zajęcie. Omijać szerokim łukiem.

ktos

W firmie panuje balagan i chaos (i to malo powiedziane!!!) Od zmiany wlasciciela firmy na stanowiskach zarzadzajacych sa osoby niekompetentne!! (usunięte przez administratora) Zarowno w BZ jak i na TK Lodz!!! Balagan!! Balagan!!! Balagan!!!! Nikt nic nie wie, nie umie podjąć decyzji!Bardzo odradzam!!!!!!!

Zostaw opinię o Spedcont-biuro zarządu spółki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedcont-biuro zarządu spółki