"SAMBA" sp.z.o.o

Kraków

Opinie o "SAMBA" sp.z.o.o

xyz

Generalnie odradzam. Wyzysk i tyle. Na początku obiecują złote góry a co innego wychodzi w praktyce. Za najniższą krajową oczywiście!!! Ale jeśli ktoś chce się przekonać na własnej skórze polecam. Aha i po zwolnieniu lekarskim nie ma po co wracać do pracy bo Panie Kierowniczki wręczają wypowiedzenie....

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy "SAMBA" sp.z.o.o? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o "SAMBA" sp.z.o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAMBA" sp.z.o.o