UP Poczta Polska

Sosnowiec

Opinie o UP Poczta Polska

Anitka

Witam, pracowałam w firmie UP Poczta Polska około dwóch lat, osobiście polecam, musiałam odejść bo zaszłam w ciążę, a później wyjechałam, ale gdyby nie to nadal bym z chęcią u nich pracowała :)

Grzegorz

Słowa kojarzące się z UP Poczta Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w UP Poczta Polska: Najbardziej nie podobało mi się w UP Poczta Polska:

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o UP Poczta Polska - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UP Poczta Polska