Opinie o Orlen Upstream Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orlen Upstream Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen Upstream Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Upstream Sp. z o.o. w Warszawa

Dexter

Zarówno ta firma, jak i jej kanadyjska spółka Orlen Upstream Canada zarządzane są przez ludzi z politycznego nadania, kompletnie nieznających się na swojej pracy. Niekompetencja rządzących i zła atmosfera pracy wpływa zarówno na wyniki firmy jak i na liczbę pracowników odchodzących z firmy, która jest ogromna.

Gosc1
@Dexter

Potwierdzam, banda dyletantów za sterami.

Drilling
@Dexter

Jezeli chodzi o OUC to jest chyba jedyną firmą w grupie zarządzana przez Prezesa ktory nie jest z politycznego nadania!

Maja Nowy wpis
@Drilling

I w zasadzie jaki to ma wpływ na zatrudnionych? Nie rozumiem czym to się różni dla ciebie co za problem

ann Nowy wpis
@Maja

Zatrudnij się to zobaczysz. Ci ludzie z nadania psują wszystko czego się dotkną, począwszy od kultury organizacyjnej i atmosferze w pracy.

anonimus

pojawiła się oferta na mlodszego/operatora wydobycia ,wiadomo cos w tym temacie ??

Bożena
@anonimus

A czy znajdzie się ktoś na tym forum, kto zdobywał swoje pierwsze doświadczenie w Orlen Upstream? Chodzi mi tutaj o programy stażowe, jakie oferują studentom. Widziałam, że oferują taką możliwość, więc może ktoś z Was ostatnio ubiegał się o taki staż i coś więcej może mi powiedzieć. Dziękuję bardzo za info

Drilling Nowy wpis
@Bożena

Jak teraz jest to nie wiem ale byly to staże platne + zakwaterowanie w akademiku wiec to byla spoko opcja zdobycia doswiadczwnia i poznania ludzi z branży

Emilia Nowy wpis
@Drilling

Serio? To brzmi świetnie, zwłaszcza to zakwaterowanie, naprawdę super sprawa. Brałeś w czymś takim udział?

Gosc

Przyszła dobra zmiana i zaorala wszystko. Za sterami ludzie nie mający kompletnie wiedzy branżowej. Eksodus pracowników, nietrafione polityczne inwestycje jak kopalnia gazu która będzie zatrzymana zanim na dobre wystartuje na południu kraju ze względu na brak wiedzy menadżerów. Atmosfera fatalna.

Michal
@Gosc

Czy mógłbyś napisać co konkretnie stalo się na Bystrowicach że kopalnia nie jest oddana do ruchu?

Ktoś

Patologia - słowo idealnie odzwierciedlające sytuacje, które mają miejsce w firmie, jak i sposób kierowania firmy przez Zarząd.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Orlen Upstream Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Na porządku dziennym zwolnienia, degradacje i ciągłe odejścia pracowników. Atmosfera na poziomie "0". Powolne zwijanie interesu.

Radek

Może macie informacje o atmosferze w firmie? Mam zamiar aplikować stąd pytanie.

Natalia

@dexter a to co dokładnie jest tam złego?

admin

Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie ORLEN Upstream Sp. z o.o. ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Upstream Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orlen Upstream Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Upstream Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Upstream Sp. z o.o.?

Orlen Upstream Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Bielańska 12
    00-085 Warszawa

Orlen Upstream Sp. z o.o.