Opinie o Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy w Katowice

Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy
4 4 4 5 1
Filip Nowy wpis

Taki spokój to z pewnością wynik ogólnego zadowolenia z pracy?

Beata Nowy wpis

Masakra...tempo przyjmowania kolejnych petentów zwala z nóg. Urzędnicy bardzo się szanują i nie przemęczają. Odnoszę wrażenie, że siedząc blisko koryta, czują się bardzo pewnie. Na zlożenie wniosku trzeba zarezerwować pół dnia. Za to oddziały terenowe...szacun. Pełny profesjonalizm

kindo Nowy wpis

iakak, na pewno dużo łatwiej by było gdyby się miało jakiegoś znajomego tam - jak wszędzie :) Jak ostatnio była rekrutacja to brałem udział ale bezskutecznie. Ciężko się do nich dostać, chyba że się ma super kwalifikacje.

TakNie

Słowa kojarzące się z Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy:przyjazna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy:wszystko mi sie podobało

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie