Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy

Katowice

Opinie o Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy

kindo
użytkownik zarejestrowany

iakak, na pewno dużo łatwiej by było gdyby się miało jakiegoś znajomego tam - jak wszędzie :) Jak ostatnio była rekrutacja to brałem udział ale bezskutecznie. Ciężko się do nich dostać, chyba że się ma super kwalifikacje.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy:przyjazna atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy:wszystko mi sie podobało

Zostaw opinię o Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląski Urząd Wojewódzki Oddział paszportowy