Single Resource

Minsterley

Single Resource

Opinie o Single Resource

AGA

W zakresie organizacji zatrudnienia dla Bartfoods odradzam, rekrutuja mnóstwo ludzi, zakładowi gwarantując "ciągłość dostaw" zasobu ludzkiego, a pracy nie ma!!! Ogłoszenie o naborze opisuje że w zależności od warunków da się pracować i zarobic od 250 do 400 funtów tygodniowo, niestety można to między bajki włożyć. Jedna, wielka ściema!!!!! Szkoda czasu i inwestycji w wyjazd!!!!!!!

AGA

Zostaw opinię o Single Resource - Minsterley

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Single Resource