Guard Systems Polska S.A.

Opinie o Guard Systems Polska S.A.

Marta

Jak wygląda sytuacja w Guard Systems Polska S.A.? Szukają nowych pracowników? Jak tak, to na jakie stanowiska i z jakimi warunkami zatrudnienia? Można liczyć na benefity? Każda informacja jest ważna na forum.

xyz

Panowie kto doradzi jak się pozbyć tego dziadostwa. Wmawiają , że umowa została zawarta na 3 lata, a tymczasem została podpisana u dilera z dilerem czyli przez osobe trzecią , ta osoba mowila ze po roku można zrezygnować, mam zamiar pojsc do sadu

er

Ale wiadomo w ogóle czy są jakieś oferty pracy? Chciałbym się załapać, bo przecież rotacji wśród pracowników nie ma, co oznacza, że uczciwie podchodzą do pracowników.

Ja

Tam gdzie jest dobrze, to i rotacja jest minimalna.

an.li

Po pierwsze znam firmę od środka bardzo długo. Produkt to badziewie, ale i tak klient się nie dowie, chodzi o to żeby wepchnąć, wszystko marketing. Rządzi pani "prezes" ale chyba już powoli nie ma pomysłów. Firma troche jeszcze pociągnie, ale już powoli umiera.

Ja

Jeszcze nie tak dawno, lojalni pracownicy pisali, że w firmie, to od dawna "miód malina", a teraz inni piszą: dobrze, że dokonano zmiany w dziale handlowym ... to tylko pokazuje, jak działa propaganda firmowa ... może sami zaczęli wierzyć w swoje kłamstwa?

zmiana nastąpiła na początku roku i po dwóch pierwszych kwartałach da się odczuć ogromną zmianę na + dla firmy i dla pracowników :) jedyne ogniwo, które może nie do końca się sprawdzało zostało zmienione na ogniwo, które sprawdza się doskonale w nowej roli :)

dxc

W końcu zmienił się kierownik działu handlowego!

dxc

Uważam, że na pewno nie będzie gorzej, jeżeli chodzi o zarządzanie działem handlowym. Mylę się? Przecież to już chwilę trwa i da się ocenić czy zmiany na +?

myślę, że sens jest, bo naprawdę warto :) do tego warunki płacowe są bardzo korzystne i dlatego większość z nas nie chce stąd odchodzić :)

Greg

Może po prostu już jest na tyle duży, że nie wierzy w bajki, a może zadał konkretne pytanie na które odpowiedź nie padła.

Antoni

Czy ktoś w tej firmie potrafi rzetelnie odpowiedzieć czy tylko dyrdymałki piszecie i peany ??????

pracuję w firmie już od długiego czasu i za mojej "kadencji" nie zdarzyło się, żeby ktoś dostał dyscyplinarkę , a z opowiadań pracowników, którzy są w firmie dłużej wynika, że takiej sytuacji nikt nie pamięta. w pracy rzeczywiście czuć rodzinną atmosferę i nie pracuje tu nikt z rodziny szefostwa :) Ci, którzy po prostu nie potrafili się zgrać z resztą ekipy dostali wypowiedzenie - to normalne i nie sądzę, żeby w innych firmach było inaczej. Przedstawiciele Handlowi się nie zmieniają i zastanawia mnie czy ktoś nas nie pomylił z jakąś inną firmą :) jeżeli ktoś chce nas na prawdę poznac - zapraszamy do naszej siedziby , a wtedy na pewno taka osoba będzie miała ochotę zostać z nami :)

A księgowych szukacie ?

bardzo dziękuję :) nie wiem co rozumiesz przez sformułowanie "stara ekipa" , bo większość ludzi w dziale sprzedaży pracuje dłuuuugo (ponad 3 lata, a niekórzy już ponad 5 i więcej). z wyjątkiem oczywiście nowych pracowników, ale oni nie są zatrudnieni, żeby "zastępować" starych , lecz dlatego, że firma szybko się rozwija i jest nas coraz więcej :) tych, którzy się nie sprawdzili w roli sprzedawców nie ma już wśród nas i to normalne w sprzedaży, że jeśli ktoś nie ma wyników to nie może dostawać szansy w nieskończoność :)

Gen

Antoni - żadna magia. Systemy lokalizacyjne GPS i radiowy. Może kiedyś, to było coś innowacyjnego, ale teraz w dobie "made in China" ma to w swojej ofercie multum innych firm. Marit - wiać mało komu się chce w tym "raju" pracować, skoro u klientów, co chwilę pojawiają się nowi PH.

@anonim 25.02.2014 08:32
z tego co wiem PH z majkrótszym stażem pracuje ponad rok, reszta znacznie dłużej, więc nie sądzę, żeby to świadczyło źle o firm...

Te GPS to sobie wygóglałem ale te radiowe to niby co takie dobre ?

@anonim 25.02.2014 08:32

jest rotacja w dziale handlowym

Antoni

Na firmę natrafiłem przeglądając różne opinie na goworku. Czy ktoś potrafi mi powiedzieć czym ona dokładnie się zajmuje ? Przyznam, że w internecie jest o niej mało, są bardzo tajemniczy.

Marit

Osoby, którym chce się pracować są zadowolone. Poza wynagrodzeniem wypłacanym na czas (co w innych firmach nie jest takie oczywiste) są benefity: pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie na życie, świadczenia socjalne, imprezy integracyjne. Firma daje możliwość rozwoju i samorealizacji. Polecam pracę w tej firmie.

Firma Norweska sprawdzałem w KRS

Glock
@test 24.02.2014 15:27
Firma Norweska sprawdzałem w KRS

Firma Matka jest norweska. Ta, która działa w Polsce, tylko się takimi korzeniami i podejściem do pracownika chwali.

świetny pracodawca! rzadko się zdarza, żeby ktoś tak wspierał w najcięższych chwilach swoich pracownikow jak Pani Prokurent - zarówno w życiu zawodowym jak i w prywatnym. zastanawia mnie skąd się biorą tak niepochlebne opinie, ale na pewno nie każdemu się dogodzi.(usunięte przez administratora)

@Juziu 24.02.2014 17:29
To pewnie Ci, których Pani Prokurent tak "wsparła" w ciężkich chwilach. No chyba. że przez wsparcie, rozumiesz ultima...

chciałabym poznać chociaż jedną osobę, która dostała takie "ultimatum"

Juzek
@anonim 25.02.2014 08:35
chciałabym poznać chociaż jedną osobę, która dostała takie "ultimatum"

Co więc stoi na przeszkodzie?

gienek

Ta firma jest tak samo norweska, jak biedronka jest polska.

font

Sporo niepochlebnych opinii na temat tej firmy zniknęło. To bardzo interesujące...

jkw

super pracodawca

Zomo

Wystarczy zaobserwować jak często zmieniają się PH i wszystko o tej "firmie" będzie jasne.

scott

Firma szczyci się tym, że panuje w niej rodzinna atmosfera, ale o tym, że to tylko i wyłącznie dlatego, że pracuje tam cała rodzina rodziny - już nie wspominają. I jak w rodzinie ... najlepiej na zdjęciu.

trol

[usunięte przez moderatora] Prawie wszyscy ludzie przygarnieci z ulicy jesli chodzi o centrale w Warszawie. Kablowanie jak ktos napisal wczesniej to chleb powszedni. Jesli chodzi o prace handlowca ..NIE POLECAM !!! Zenujace traktowanie.

Majka

zgadzam się w 100% , do tego dochodzi jeszcze faworyzowanie swoich (usunięte przez administratora)

Gęś

Firma Norweska, z tego co wyczytałem maja bardzo dobre produkty z Norwegii i Izraela

ian

Firma bezmyślnie zarządzana [usunięte przez moderatora] odradzam

Informacja dla tych którzy się wybierają na rozmowę kwalifikacyjną. Dwie dość miłe Panie przeprowadzają nie szablonową rozmowę w miłej atmosferze, i na tym koniec plusów. Stawka to najniższa krajowa plus jakiś procent od sprzedaży, niestety nie wiem jaki to rząd wielkości ;/ Standardowe narzędzia jak laptop, telefon i auto zapewne monitorowane biorąc pod uwagę branżę firmy. Jeśli ktoś był dzisiaj na rozmowie w Toruniu to ja odpadam, jednego kandydata mniej. To jakiś żart żeby PH zarabiał najniższą krajową w podstawie, jeśli to są norweskie warunki to niech zaproponują norweską najniższą krajową. Pozdrawiam i powodzenia

PIL

Niestety, dużo prawdy w opinii o tej firmie, dodatkowo: kiepska organizacja, słaby kontakt z handlowcem (właściwie nie był zainteresowany wysłuchaniem czego potrzebuję);

Nie polecam - na początku wszystko wydaje się być kolorowe, norweski Drem Team, potem zaczyna się faworyzowanie, mobing, czepianie się o bzdury po to by znaleźć haka; plany - kosmos! i premii nie widać. Urządzenie jest bardzo nietypowe, więc i Klientów na to niewielu. Lepiej wylewać siódme poty w firmie, w której pracodawca Cię doceni, a nie wyleje z byle powodu strasząc sądem. Fałsz, obłuda i wyzysk.

KD

Bardzo polecam norweska firma klasa, mają ciekawe produkty radiowe

qrt

Nie polecam.

Zostaw opinię o Guard Systems Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guard Systems Polska S.A.