Smart Recruiters

Wrocław

Opinie o Smart Recruiters

Nat

Niestety, nie udało mi się dostać do SR jako front-end-developer. Byłem na rozmowie o pracę. Składała się z dwóch części. Wiedziałem, że mam za niskie kwalifikacje, chciałem jednak sprawdzić jak będzie. Mimo moich braków, rozmowa była bardzo ciekawa, a osoby prowadzące rozmowę bardzo miłe i pomocne. Podczas rozmowy technicznej, deweloperzy chętnie wyjaśniali mi tematy, na które nie znałem odpowiedzi - rewelacja. Biuro jest nowoczesne, a jednocześnie przyjazne. Otwarte przestrzenie, kanapy, wielka kuchnia - wszystko w formie dużego studio. Mam nadzieję kiedyś tam wrócić na rozmowę i tym razem otrzymać posadę;)

Zostaw opinię o Smart Recruiters - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Recruiters