Comspect

Katowice

Opinie o Comspect

Antek
użytkownik zarejestrowany

Rekrutacje coś mi się wydaje nie są w tej firmie jakoś szczególnie rozgłaśniane raczej od razu jest jakiś specjalista, który wchodzi na wolne miejsce no chyba, że jakoś źle szukam tych ogłoszeń? Dajcie znać bo myślę, że nadawałbym się tutaj idealnie

rexio

Przykre jest to,że firma która była na naprawdę dobrym poziomie tak spadła na psy..Co się takiego takiego mogło tam wydarzyć dlaczego telefon milczy co z pracownikami.Co tam się stało????

mario

Tak z konkurencji ;) kupiłem program który nie działa tak jak żaden telefon ze strony internetowej zacnej firmy comspect , na maile nie odpowiadają. Ale mi oczernianie firmy, sami się kompromitują !!

marcin@wachowski.pl
@mario 08.12.2014, 18:41

witam, też kupiłem u nich rok temu oprogramowanie, które przestało działać (wersja on-line). Z tego powodu mam kłopoty, bo z programu korzystali też moi klienci. Żaden z telefonów, które znalazłem nie odpowiada. Ktoś ma jakiś numer?

Karol

A Mario pewnie z konkurencji : )

mario

Tekstylia NINA pewnie jesteś pracownikiem tej firmy,na meil biuro@comspect.pl który podajesz pisałem i ...Firma bez tel. ;)bez kontaktu. ;) :0 - Dla mnie to oszuści !!!!!!!!!!!

Work Service

Obecnie nie ma żadnych ofert pracy z tej Firmy

mario

OK -mądrale, to powiedzcie mi pod jakim nr telefony można się z nimi skontaktować ??? Zakupiłem u nich program, potrzebuję pewnej inf. o działaniu programu i od miesiąca nie odbierają żadnego tel. ??? Istnieją ???

Tekstylia NINA

Wystarczy wysłać zapytanie na maila biuro@comspect.pl Firma handluje różnymi produktami odzież, zabawki, agd, galanteria itp. sprzedają różne stoki

Baran

To gdzie można zobaczyć ten różny asortyment bo na stronie comspect widzę tylko programy.

Tekstylia NINA

Istnieje, istnieje, tylko chyba się trochę rozwinęła, sprzedają teraz różne towary. Ja ostatnio zakupowałam u nich partie towarów ciuchy itp. ale maja dużo więcej w swoim asortymencie, jak dla mnie bardzo rzetelna firma, wszystko da się załatwić. Po prostu w porządku współpraca. Dziękuje i polecam!

Karol

Jest takie coś jak CEiDG i tam można sprawdzić każdą Firmę . Jak widać Firma istnieje

mario

Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje ??

były pracownik

Witam wszystkich . Pracowałam w Firmie ponad rok czasu.Skończyłam pracę z powodu wyjazdu za granice miesiąc temu . Szef zawsze był w porządku kasa na czas, zgadzam się z koleżanką nigdy nie było problemu z urlopem czy też dniem wolnym . Praca pomimo pełnego etatu skrócona do godz. 15:30. Zastanawiam się nad powyższymi opisami bo to albo koledzy koleżanki którym pracować się nie chciało albo po prostu konkurencja. Pozdrawiam

Zdziwiona

Witam ja pracuję juz długooo Nie mogę zgodzić się z tymi negatywnymi opiniami ponieważ umowa o pracę jest ,dobre zarobki,kasa zawsze na czas..P.Tomek w porzadku nigdy nie ma problemu z urlopem czy wolnym dniem.

Karolina

Pracuje w Firmie od paru miesięcy . Jestem zdziwiona skąd te negatywne opinie. Firma w porządku szef tak samo. Kasa zawsze na czas. Czyste i jasne warunki współpracy. Polecam Firmę

expracownik

(usunięte przez administratora) Nie ma co więcej pisać. Wciskanie kitu biednym ludziom ktorzy kupuja ten sam produkt inaczej nazwany po raz enty. Standardowo ile kitu wcisniesz tyle zarobisz. Wynagrodzenie wola o pomste do nieba. Krotki epizod kariery zawodowej o ktorym nalezy zapomniec. Nie polecam!

No tylko trzeba wziąść pod uwagę ze kkiedyś tam pracowały 2 pełne sale ludzi a teraz co ? 3 osoby? No to coś jest na rzeczy

lola

Witam nie polecam ..nie nie nie i jeszcze raz nie 100% prawdy jest w tym co piszecie !!!!!!!!nie pozwólmy sobą pomiatać

Karola

Witam Serdecznie Hmm... co by tu powiedzieć o firmie Comspect? Jeżeli można w ogóle to nazwać firmą, wciskanie ludziom szajskich oprogramowań, kamerek, plasterków i innych cudów, które można pozyskać za grosze z internetu. W firmie liczy się tylko ten kto ma mega sprzedaż, wtedy to jest pracownik z otwartą ścieszką "kariery" umowa o pracę, wysokie zarobki i inne bajki które opowiada szef, lecz wszystko do czasu nikt nie jest wstanie sprzedawać ten (usunięte przez administratora)na okrągło tym samym firmą bo baza jak to oni nazywają- jest na okrągło ta sama. W czerwcu jesteśmy firmą sprzedającą oprogramowania komputerowe w lipcu firmą ze sprzętem komputerowym i tak w kółko. (usunięte przez administratora)

Witam ja tez nie polecam. Pracowałem tam trochę. Jak to jedna z osób powiedziała ( usunięte przez administratora ).Ludzie nawet na umowie zlecenie muszą błagać o dzień wolne i tłumaczyć się po co go biorą .Oczywiście zabieranie umowy o prace pracownikowi z dnia na dzień to norma w Comspekcie.

xxx

Zgadzam sie z poprzedniczka badz poprzednikiem , nic dodac, nic ujac .

Dużo gadania, zero działania( usunięte przez administratora ) Niestety

anonim512

Nie polecam tej firmy nikomu. Nie dosc , ze nie ma normalnej umowy tylko slyszy sie obietnice, to jeszcze marny zarobek i do tego czlowieka zwaliaja z dnia na dzien bez uprzedzenia. Pracodawca nie w porzadku, pracownikow ma gdzies za przeproszeniem. Nie doradzam pracy w tej firmie. Jedynie super jest kierowniczka i atmosfera wsrod pracownikow.

Anonim

Firma przeciętna, wysokie wymagania,marne zarobki, generalnie polecam coś innego!!!

alek

a w czym ta firma jest taka swietna????????? ( usunięte przez administratora )

Joanna

Firma w porządku, bezproblemowa, wszystko się da załatwić bez przeszkód, bardzo mili pracownicy, polecam!

byly

NIE POLECAM,( usunięte przez administratora )

finkadziewczynka

życzę powodzenia i właścicielowi i chwilowym pracownikom

pracujacy

Świetna Firma,bardzo dobrze się współpracuje,uczciwa,kasa zawsze na czas Polecam

użytkownik zarejestrowany

Comspect jako firma daje możliwość rozwoju zawodowego jak i osobistego.

Zostaw opinię o Comspect - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comspect