Zetka

Toruń

Opinie o Zetka

elo

Skoro są tyle czasu na rynku, to od razu widać, że zależy im na budowaniu renomy wśród pracowników jak i klientów w firmie, ale czy jest szansa żeby znaleźć pracę u nich? Przydałoby się jakieś ogłoszenie, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne.

BASIA

Tak jak moja przedmówczyni mówi ,mięso moczone ,kiełbasy nacierane olejem.fuj.zrezygnowałam z pracy b[usunięte przez moderatora]

Przy wiekszych zakupach dobijaja wage. np. kupuje 15 dag szynki to mam 19 i tak dakej

Zostaw opinię o Zetka - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zetka