Drapol Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Drapol Sp. z o.o.

sarson

dokładnie tak jest, tutaj można liczyć na rzetelność pracodawcy

j.

UWAGA WSZYSCY BYLI(obojętnie z jakiego powodu i jak długo już nie pracujecie) I OBECNI KIEROWCY DRAPOL-U !!!!!!!! W umowach mieliście i macie zapis o PREMII REGULAMINOWEJ 30%. Skoro nie łamaliście i nie łamiecie zasad bhp, nie macie skarg na waszą pracę, nie spóźniacie się z kursami, i ogólnie nikt nie miał i nie ma uwag do waszej pracy, to PRZYSŁUGUJE WAM PREMIA REGULAMINOWA 30%. Każdy z WAS może wystąpić do Państwowej Inspekcji Pracy ze skargą i WYGRA sprawę. Wszystkie premie zostaną WAM WYPŁACONE za Wszystkie lata. Wystarczy tylko zgłosić się do PIP-u. Ja WYGRAŁEM sprawę z Drapol-em właśnie o wyrównanie niewypłaconych premii/pieniędzy. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tutaj lub na adres:kierowcy@spoko.pl

jasiu

hihihihihi organ propagandy w firmie dobrze działa, jest czujna na każde posty. hehehheheh

Tomek

Pracowałem tam dwa lata, ta firma uważa się za część wielkiej korporacji jednak tak naprawdę jest niczym. Pracownika tam traktuje się jak szmatę, a stosunki pomiędzy działami są po prostu chore. Przerost ambicji kierownictwa doszedł do tego stopnia, że robią wszystko żeby cię wykorzystać.

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Drapol Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Drapol Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drapol Sp. z o.o.