DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.

Joanna

Pracujesz w Domillenium? Co możesz powiedzieć o tym jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

j gh

@pisior haha no to chyba wiadomo, że zawsze ktoś sie znajdzie, tylko to inna sprawa, że to nie będzie praca marzeń, czy wręcz praca godna człowieka.

były pracownik

NIE POLECAM!!! Praca dobroczynna czyli bez pensji a jak już płacą to w ratach po 200-400zł na parę tygodni. ODRADZAM bo tylko nerwy można sobie popsuć i narobić problemów. Chyba że ktoś lubi chodzić po sądach by odzyskać to co mu należne to zmienia postać rzeczy.

?

ja również kiedyś miałem przyjemność a raczej nieprzyjemność mieć do czynienia z Domillenium i także odradzam współprace z nimi . Jak mogę sądzić to te oszustwa to w głównej mierze leża po stronie prezesa, a dotyczą wielu płaszczyzn współpracy; można by książkę napisać . Powyżej ktoś pytał ile się zarabia a wiec to zależy kiedy prezes chce wypłacić pensje to wypłaci a kiedy nie to nie więc możesz harować za darmo. Ale trzeba się przekonać o tym na własnej skórze, kto chce niech ryzykuje i wchodzi w to g...

poszkodowany

zdecydowanie odradzam jakakolwiek współprace z ta firmą ; ludzie w zarzadzie to kretacze i oszuści; pseudo biznesmeni :/ nie warto zawsze w jakis sposób kogos oszukają. Szkoda czasu i nerwów nawet na to aby przeczytać cos na ich stronie . ta firma to pomyłka. a pan "prezes" powinien wrócic do przedszkola !

ludzie masakra - nie idźcie tam do pracy; nie płaca zalegaja z pensjami - ta firma to porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maja pracowników w [usunięte przez moderatora] i chca aby dla nich pracowali charytatywnie , """ Ku chwale Domillenium !!! """ Moja ocena to mniej niz zero ....

dkm

ta sama firma co tu -> http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,152352,0,0,3 wiec i ta sama opinia

Zostaw opinię o DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DKM Immpresja/Domillenium Sp. z o.o.