Lilla Piu Arte

Opinie o Lilla Piu Arte

anonim - 2011-02-20 16:54:25 osoby,ktore nie powinny pracowac w tej firmie [usunięte przez moderatora] ,gdzie szef ma oczy???????!!!!!!!!! zgadzam sie w 100% co do podanych osob a mowa tu oosobie [usunięte przez moderatora] mialam nieprzyjemnosc z nia pracowac niedoswiadczona pani manager ktora za duzo nie potrafi nie umiala odpowiedziec na proste pytania na tej pracy ona sienie zna nie powinni ja dopuszczac do zarzadzania ludzmi bo jedynie pracownicy nerwicy moga sie nabawic ostrzegam przed ta osoba!!

osoby,ktore nie powinny pracowac w tej firmie [usunięte przez moderatora] -nieroby,ktote wpadaja do sklepow raz na miesiac i zgrywaja wielkich,ale [usunięte przez moderatora] ,gdzie szef ma oczy???????!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Lilla Piu Arte - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lilla Piu Arte