Opinie o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów w Złotów

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Romek

Niestety nie...płacą w miarę dobrze jak nie masz rodziny, atmosfera jaka tam panuje to niestety wola o pomstę, ludzie mądrzy na niskim szczeblu bez możliwości awansu a nad Tobą zmianowi(usunięte przez administratora)

Widziałam, że kiedyś na taki portal dodawali ofertę dla Kupca. Pierwsze co to zaczęła mnie interesować atmosfera, bo było napisane, że ma to być ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu / narzędziownią i zastanawiam się czy do dziś jeszcze jakieś współpracują? I czy poprawiło się coś względem tych poprzednich opinii?

Nikt

To co tam się dzieje to prosi o pomstę do nieba.Szefostwo ma wszystko gdzieś, zajmują się tylko swoimi sprawami a pracownicy robią se co chcą, telefonch siedzą a niby zakaz jest. Ochrona też niczego sobie na wyjściu sprawdzaja wyrywkowo pracownika a i tak kradzieże i wnoszenie alkoholu są na porządku dziennym . Nie polecam

Żaklina
@Nikt

Ta ochrona jest bezpośrednio z firmy czy od innej kogoś na nią wzięto? Piszesz, że są to zjawiska na porządku dziennym i zastanawia mnie brak reakcji ze strony góry. Wiedza o tym czy nie? I jak taki tryb pracy odzwierciedla się mimo wszystko w zarobkach? Od kolejnego roku jakie są zapowiedziane?

@Małpiszon Nowy wpis
@Nikt

No to prawda połowa tej firmy to rodzina i tylko żerują na kooperacji a reszta bez roboty żal patrzec

Witam serdecznie , Nie dawno byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, już wiem dlaczego w ogłoszeniach nie wpisują stawki po prostu jest bardzo mała .

@Kandydat

Dziś było dodawane ogłoszenie dla operatora na obróbkę, czy to na tej rozmowie byleś? Mówili cos jeszcze? Ja jeszcze cv nie złożyłem, bo dopiero niedawno ofertę znalazłem. W opisie było cos o systemie premiowym, o nim tez cos napomknęli? Nadrabia podstawę? Ona sama ile wynosi?

@Kandydat

To znaczy jaka? :0 Bardzo mała to dla jednego będzie najniższa krajowa czyli 3 600 brutto aktualnie, a dla klepaczy komputerowych i 30 tysia będzie za mało. Tak że jakbyś mógł sprecyzować, to czekam.

Czy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Ziom

A co Ty tak się wypytujesz o nazwiska? Jesteś (usunięte przez administratora) czy jak?

@Ziom

A Ty masz coś z oczami może, gdzie ja o nazwisko pytam?

koala

co za bzdury piszą to ludzie którzy wylecieli z pracy z powodu nieróbstwa potem rekompensuja to sobie takimi wpisami życie

@koala

To jak naprawdę sytuacja z tymi dziewczynami tutaj wygląda?

@Maja

Jedna zmiana ma zryty gar...nie ma plotek to sami na zmyślają, 8 h w telefonie i fb,kibelek, 10 faja i kawa a robota stoi, że biuro się za nich nie weźmie

@Romek

A to faktycznie na luzik wygląda. No ale czy gdyby tak serio było to już ktoś by się właśnie za to nie wziął? No bo brak reakcji byłby zdumiewający wręcz. :/

Maras
@Maja

A co Ty taka interesowna..pewnie z kółka różańcowego Karlo...banda zlamasow I dajki...pomyśl ile ludzi zna jedną osobę i to z najgorszej strony..zamiast zająć się pracą to ploty i dawanie...

@Maja

I jest to zdumiewające...inni rypia i są rypani a młodzież jak to młodzież...wieczne spóźnienia beż odrobienia , gadanie i robota stoi a liderowi aż nóż się otwiera w kieszeni

Nento
@Maja

Z jakimi dziewczynami? Same mężatki i rozwódki które są mile i pomocne. Fajni ludzie i kadra. Zawsze trafi się ktoś wredny ale idziemy do pracy a nie na pogaduszki.

@Nento

Tak już wiem, to dość dawny temat był, fajnie, że został wyjaśniony. Ogólnie teraz to jak z warunkami od nowego roku stoicie, coś się pozmieniało może? Szykują się jakieś nabory? ;)

Nina
@Maja

Babeczki są super pomocne miłe faceci też sama zobaczysz i ocenisz z kim trzymać. Ogólnie praca i płacą super. Ludziska różne ale to i smieszne . chodzimy do pracy anie na spotkania.

Gośka
@Nina

Nie na spotkania? Nie ma integracji firmowych ani niczego takiego? Pani pytała w styczniu o nabory, były jakieś do dziś po drodze? nie mogę również znaleźć ofert a byłabym ich ciekawa. Gdzie je publikujecie?

W ten dział akurat nie celuję, ale opiszesz go z ciekawości? Co tam się takiego dzieje i jaki czynnik ma na to zasadniczy wpływ? Co dla porównania dzieje się w biurze? miedzy działami tez dochodzi do integracji?

Czy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Romek

W tej firmie są same konflikty ...nikomu nie zależy na dobrej atmosferze a gadane o tym jest głośno. Jak jest ktoś miły to ma ...

Teresa
@Romek

Między kim są te konflikty? Możesz to trochę rozwinąć?

Milus

Niestety dwie duze firmy zlotowskie nie dbają o atmosferę między ludzi. Pomimo zgłoszeń mobbingu czy tym podobne coraz częściej dochodzi do spięć.

Duduś

Na każdym dziale jest czarna owca i zazwyczaj to ona "rządzi " zespołem. Najgorzej mają na jednej zmianie malarnia i na montażu. Idioci bez wyksztalcenia pomiatają ludźmi przy stolach. Dziwi mnie to że firma na to pozwala i nie interesuje ich atmosfera miedzy ludzmi

@Romek

I tu masz rację. Firma powinna reagować na konflikty i je rozwiązywać. Na malarnia kobiety zawzięte i konfliktowe oczywiście nie wszystkie. Na montażu niestety zmianowy jednej z grup. Bardzo nieprzyjemny gość co do kobiet. Mobbing u niego to podstawa

@Teresa

Po co się pytasz skoro tam pracujesz . Ludzie plotkuja non stop więc wiadomo o kogo chodzi. Za dużo leni z lewymi rączkami na montażu wiadomo o który zespół chodzi. Więc konflikty są bo ludzie pracują nie spóźniają się a leniuchy z "pierwszej" zmiany mają ta sama kasę za nic

Romek

Jaka jest umowa w firmie "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów? Wiecie, czy jako Pracownik Administracyjny zatrudniają na umowę zlecenie?

Nina

Wszyscy pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, na początku na okres próbny.

Agnieszka

Czy firma znalazła już pracownika na stanowisko Asystentki ds. administracyjno-biurowych? Po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony? Poszukuję stabilnego zatrudnienia, dlatego mnie to tak interesuje, a w ofercie tego nie opisali...

@Agnieszka

Rekrutacja została zakończona. Stanowisko jest już zajęte.

Kokos

Firma i kasa spoko.. kadra też super ludziska różni ale ich można olać...jedyny minus że jedni pracują a drudzy w telefonach siedzą a niby Wielki Brat patrzy

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Asystenta ds. Administracyjnych czy ktoś już był na rozmowie? Jakie wrażenia, jakie warunki realnie proponują? Czy takie same jak w ogłoszeniu?

@Anna

Witam. Ogłoszenie jest nieaktualne.

Ponieważ rekrutacja została zakończona, a kandydatka została wybrana.

Nie

Jak traficie na rozmowę i zaproponują montaż w to zapytacie za w czasu czy do Mariusza na zmianę. Jeśli tak to odradzam.

Hania

Podobno każe ludzia pracować i nie wolno 8godzin siedzieć na telefonie straszne

Wiktoria
@Nie

O to można sobie wybrać z kim na zmianie chce się pracować?

Ula
@Wiktoria

Nie można. O tym decydują przełożeni, w zależności od zapotrzebowania na danej zmianie roboczej.

Moki

Tak

@Ula

No to szkoda... Ale tak w sumie chyba da radę się z nimi tutaj jakoś dogadać? Chodzi mi tylko o danie sugestii a nie wymóg, że z kimś się chce być. Raczej z premedytacją pod górkę nie robią?

Milus
@Maja

Podgóre to będziesz mieć na montażu. Zmianowi mają (usunięte przez administratora) wysoko a zero wykształcenia jak nasz kraj. Przy stołach ludzie wykształcenie a idioci nimi rządzą. Zero segregacji . Kobiety poniżane by same odeszly, (usunięte przez administratora)na każdej ze zmian.niby są kamery a i tak to nic nie daje. Powinni robic test tam na alkohol i (usunięte przez administratora)

Pasiek

No to kłamstwo

Łukasz
@Nie

Co Ty piszesz za głupoty. Na montażu same miłe panie. Szczególnie u niego. Nie wiem skąd te opinie. Tam tylko jedna osoba i to jest zmianowy powinien być zmieniony.reszta super

Www
@Nie

Dlaczego ? Proszę o więcej informacji. Chcę się zatrudnić ale widze co kilka komentarzy, żeby nie iść na montaż?

Dawid

Hej no tak firma średnia ludzie hmm dużo do życzenia zarobki slabe reszta

Sara
@Dawid

Jeśli uważa Pan, że firma jest średnia, ludzie pozostawiają wiele do życzenia, a zarobki są słabe, to powinien Pan poszukać zatrudnienia w innym miejscu :) Firma POL-SOFT jest jedną z większych lokalnych firm, zatrudnia ponad 200 osób. Jeśli tutejsze warunki Panu nie odpowiadają to myślę, że na pewno znajdzie się kilka innych chętnych osób na Pana miejsce :)

Karlos
@Sara

Chętni to są ale czemu dnia nie mogą znieść z tymi ludźmi, skoro to taka fajna prężna firma to dlaczego nikt nie obserwuje przez kamery kto jak pracuję...warunki jakie warunki...

Dorti
@Dawid

Gdyby nie ta firma ludzie by jeździli do Piły, zarobki dobre, robisz swoje i dobrze to masz czyste sumienie i fajną wypłatę. Dodatki na święta, premie itp.

Ddr

Dzień dobry, proszę o opinie na temat firmy, jestem kobietą czy praca jest trudna, na jakim dziale dobrze się pracuje? Nigdy nie pracowałam na produkcji więc chętnie poczytam.

@Ddr

Ogólnie gdzie dostaniesz się w zakładzie to nauczysz się szybko .

Olga
@Ddr

Wszędzie co nowe jest trudne. Ludzie pomogą jak trzeba. Płaca dobra , kadra miła, pracownicy sama ocenisz. Trafisz na montaż to popracujesz z miłymi ludzmi , są różne stanowiska pracy. Dasz sobie radę.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów? Dodali nowe ogłoszenia 2 sierpnia na GoWork.pl.

Romek

Czekasz aż się doczekasz. Mało co ich obchodzi. Zanosisz cv i czekasz.

@Romek

w sensie potem zapraszają na rozmowę czy tu na podstawie cv przyjmują? Bo z tego co piszesz to tak by wynikało

@Maja

Cv leży i tak nikogo ono nieobchodzi a rozmowa jest na odwal. Robol i tyle. W Reksewdzie tam były rozmowy i segregacja

Rafał

Jako klient jestem zadowolony. Firma rzetelna, produkty różne, pakowane na odwal, nie rozumiem tylko jednej kwestii dlaczego klientów wita w drzwiach gowniarz na prochach. Zmieńcie go bo stracicie na opini.

Sandra
@Rafał

Szanowny Panie Rafale. Dziękujemy za cenną uwagę. Zweryfikujemy tą informację i dołożymy wszelkich starań, by takie sytuacje nie miały już w przyszłości miejsca. Pozdrawiam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Witam. Tylko i wyłącznie umowa o pracę.

@Anonim

Na jakiś czas czy bezterminowa?

Molin
@Adam

A dostajesz gdzieś od razu bezterminową?

Umowa o pracę.

Ewelina

A co takiego tam się dzieje? Jak już zaczynasz to weź coś więcej ;)

@Ewelina

Zatrudnij się to zobaczysz..

Oaza

Byłam pracownikiem tej firmy i jeśli chodzi o atmosferę to jest całkiem spoko ludzie jak wszędzie mają przeróżne charaktery '' bo ile osób tyle charakterów'' i z każdym idze się dogadać trzeba tylko chcieć jeśli chodzi o place to minimalna krajowa plus premia no premia wiadomo ileś tam procent od normy miesięcznej mogło by byc lepiej ale jako zwykły pracownik szału nie ma Ogólnie mogę poleci tam pracę jeśli ktoś nie jest nie wiadomo jak wymagający i naprawdę chce pracować a nie przesiedzieć 8 godz w telefonie

Agnieszka
@Oaza

czy ta premia jest uznaniowa? czy za co się ją dostaje? ;> jakie są jej warunki?

Lola????
@Oaza

Hej masz rację! swego czasu jak tam pracowałam to Barszcz Ukraiński potrafiła przesiedzieć w telefonie całe 8 godzin nic nie robiąc, zajmując się plotkami i romansować ze swoim kochasiem ????????

@Lola????

"Barszcz Ukraiński"? i co serio tak sobie można bez konsekwencji żadnych? Kim ona jest, że może sobie na takie coś pozwolić?

@Maja

Już każdy wie o kogo chodzi...(usunięte przez administratora)jeden na montażu na jednej xmianie

Marlen

Zmiana Mariusza jest walnięta ale to co wyprawia się u Karola to spoko. Ciągle sobie gadasz, popijasz kawkę , masz czas na internet, kibelek po stokroć, możesz z Paniami pobyc bliżej niż z żoną...a i mało się narobić idzie bo niska norma więc jest git

Zostaw merytoryczną opinię o "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów - Złotów

• Jak się pracuje w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Zobacz opinie na temat firmy "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"POL-SOFT" Sp. z o.o Złotów