Arkus&Romet Group sp. z o.o. Podgrodzie 32 C, 39-200 Dębica

Dębica

Opinie o Arkus&Romet Group sp. z o.o. Podgrodzie 32 C, 39-200 Dębica

to akurat prawda! Ludziom zabiera się 20% za wszystko więc na rękę wychodzi minimalna. Na produkcji po 8 godzinach dowiadujesz się, że musisz zostać jeszcze na dwie. Często jest tak, że przychodzisz na 6 rano do pracy a tu nagle każą wypisać wolne bo dzisiaj produkcja stoi. Dodatkowo pracuje się 8 h i 15' gdzie oczywiście 15 minut za darmo. Mnóstwo ludzi odchodzi i już nie ma kto pracować więc zatrudniają Ukraińców.

Zielona Wyspa

Ten zakład to tragedia wyzysk ludzi za marne grosze nie polecam tam pracować,chyba że są tacy idioci którzy lubią robić za pół darmo.

Jak oceniasz warunki umowy w firmie Arkus&Romet Group sp. z o.o. Podgrodzie 32 C, 39-200 Dębica? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Arkus&Romet Group sp. z o.o. Podgrodzie 32 C, 39-200 Dębica - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkus&Romet Group sp. z o.o. Podgrodzie 32 C, 39-200 Dębica