Invest lang biuro w katowicach

Katowice

Opinie o Invest lang biuro w katowicach

Prince
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no z tymi klientami to zawsze jest jakoś dziwnie, nigdy do końca tego nie ogarniałem, trudno się mówi

Witam Pracowałam tam w katowicach nie dawno i nie otrzymałam pieniędzy z powodu tego że klienci odrzucali zamówienia. Mówię wam ta firma [usunięte przez admina] Nie dziwi mnie to że tam jest taka rotacja że się w pale nie mieści

Dorota

Witam proszę o opinie na temat pracy w firmie invest lang w biurze w Katowicach, jak atmosfera ile da się zarobić, co się sprzedaje i jakie jest kierownictwo. Biuro w tycach ma zła opinie i chciałabym się dowiedzieć czy tak samo jest w Katowicach. Z góry dziękuje i pozdrawiam Dorota G.

Zostaw opinię o Invest lang biuro w katowicach - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest lang biuro w katowicach