DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK

Kazimierz Dolny

Opinie o DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK

ryszard

Bywaliśmy w Domu Architekta pare razy w przeszłości. Dnia 3 IX spotkało mnie tam b. przykre zdarzenie. Wszedłem by skorzystać z toalety na parterze. Dwóch "ochroniarzy" z czego jeden szczególnie chamski i ordynarny w sposób bezczelny używając obelżywych słów praktycznie wyrzucili mnie z tego hotelu. Bo odbywało się tam przyjęcie weselne. Poszedłem do recepcji by się poskarżyć .Ten jeden, wyjątkowo ordynarny, podał swoje nazwisko jako Daniel Firley (prawdopodobnie zmyślone). Biada komukolwiek kto może natknąć się na tego łobuza.

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK? Zapraszamy na nasze forum

Zostaw opinię o DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK - Kazimierz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOM ARCHITEKTA SARP ANETA MARCINIAK