Zakład Robót Instal.-Inżynieryjnych Hieronim Gładysz Złotów

Złotów

Opinie o Zakład Robót Instal.-Inżynieryjnych Hieronim Gładysz Złotów

Asystentka?

Do aaa. A coś więcej możesz powiedzieć. Krążą o Nim legendy, ale co powoduje, że jest najgorszym pracodawcą? Chodzi o jego zachowanie (furiat) czy nie wypłaca wynagrodzenia? Mobbing. Proszę o info, bo jestem w potrzasku i muszę podjąć decyzję...

aaa

byłam kiedyś u nich na rozmowie i odniosłam złe wrażenie, księgowa boi się go jak ognia. Mówią, właściciel to jeden z najgorszych pracodawców w Złotowie.

jaq

Czy ktos się może wypowiedzieć o pracy asystentki Pana Gładysza. Dość często jest nabór na to stanowisko... Słyszałam, że furiat i nerwus nieobliczalny... Ma ktoś jakieś doświadczenie??

Zostaw opinię o Zakład Robót Instal.-Inżynieryjnych Hieronim Gładysz Złotów - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Instal.-Inżynieryjnych Hieronim Gładysz Złotów