van der hoorn

Aalsmeer

Opinie o van der hoorn

hmmm

pracuje przez ta firme juz długo,i jestem zadowolona,natomiast gdybym miała pracowac tam przez caly czas to przypuszczam,że bym się zwolniła,,,,,,,już nie sam Mehmed czy jak to nazywacie [usunięte przez moderatora] czy nawet system ,,,hmmm,polityczny tej firmy nie jest tak przytłaczajace jak atmosfera wywoływana przez samych pracowników,,,wiadomo duże skupisko ludzi-kobiet jest nie zdrowe,ale można stworzyc w miare miła atmosferę .........nie wiem czy to jest uwarunkowane naszą narodową mentalnością czy parszywej jednostki,ktora chcac sie dowartosciowac gnębi czy słabszych psychicznie cz też "nowe" i to jest problem tej firmy......jeden przyswaja sobie wiedze szybciej-drugi wolniej i razi mnie jak słyszę,gdy do laski ktora pracuje 2 tyg mowi sie "możesz pracowac szybciej?" zapominajac że my tez byłysmy nowe-kiedys i nie kazdej z nas dobrze to wychodziło-...mi do tej pory nie wychodzi :) ......to jest duża firma i wiadomo,że różni sie tam trafiaja ludzie...trzeba-myśle -zdystansować się i mieć to wszystko w ,,,hmmm [usunięte przez moderatora],nie przejmowac sie obgadywaniem i tym podobnym...pamiętajmy jeszcze o ważnej rzeczy,mianowicie ,,,,, najwięcej mają do powiedzenia osoby,które mają najwięcej na sumieniu, i zróbmy bilans tej parszywej jednostki,,,pozdrawiam .... [usunięte przez moderatora] :)

Zostaw opinię o van der hoorn - Aalsmeer

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie van der hoorn