SFERA Wirtualna

Katowice

Opinie o SFERA Wirtualna

stonka

kasa dość niska, jak dla mnie mocno zastanawiająca @jan

Bea

Coś mi się nie chce wierzyć, że pan (usunięte przez administratora)stał się wypłacalny...więc raczej ten opis to ściema.

waldi

Alex na co ty narzekasz? Przyjmij się na budowę to zobaczysz jak to wygląda.Dość że studiowałem pięć lat to muszę (usunięte przez administratora)na mrozie za minimalne wynagrodzenie. Ty pewnie siedzisz w ciepłym biurze i narzekasz,że masz tylko 2700.Może się zamienimy?

alex84

Ja też nie jestem zadowolony, bo mam podstawowe wynagrodzenie w wysokości 1500zł, i niestety prowizję od sprzedaży.Muszę się ostro "nagimnastykować" żeby z prowizji wyciągnąć 1200zł, W dzisiejszych czasach dla kawalera 2700 to jest "bieda". Dobrze że kasę dostaje od razu jak zrobię sprzedaż. Najważniejsze że atmosfera w firmie jest fajna.

a

Zgadzam się z przedmówcą, niestety wszystko co zostało napisane to święta prawda, mam nadzieję,że nikt nie da się już tak oszukać.

21987901287912080

Prezes - oszust, oszukał wiele osób na wiele tysięcy złotych. dług na długu, a on nic sobie z tego nie robi. Najlepiej trzymać się od takich z daleka, bo nie dostaniesz złamanego grosza.

Zostaw opinię o SFERA Wirtualna - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFERA Wirtualna