Pro Estate Solution

Poznań

Opinie o Pro Estate Solution

Projektant/grafik

NIE POLECAM. Miałem okazję współpracować z tą firmą wykonując dla nich grafiki oraz wizualizacje architektoniczne. Z uwagi na niedotrzymywanie terminów przewidzianych umową, niewypłacanie wynagrodzenia, nieprofesjonalne podejście do pracy, opieszałość w decyzjach i utrudnioną komunikację z firmą postanowiłem raz na zawsze zerwać z nimi współpracę. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże komuś w uniknięciu kłopotów związanych z tą firmą i pozwoli uchronić się przed nierzetelnym wykonawcą jakim jest Pro Estate Solution. Życzę wszystkim Państwu szczęścia w dalszych poszukiwaniach.

Zostaw opinię o Pro Estate Solution - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Estate Solution