fhu ARTAN

Toruń

Opinie o fhu ARTAN

SULECKI

ROZPOCZELI BUDOWE I REMONT HALI MAGAZYNOWEJ OD SAMEGO POCZĄTKU PEŁNA PROFESKA ,WŁASCICIEL SKRUPULATNIE I SZCZEGÓŁOWO KOORDYNOWAŁ BUDOWĄ.POCHWALAM I POLECAM

dg
użytkownik zarejestrowany

@ Budmax - no to jak spoko, to tylko z nimi rozpoczynac współprace. Bardzo żałuje jedynie, ze na chwile obecna nie ma od nich żadnych ofert p--racy, które umożliwiłyby pracę lub wsp,ołprace z firmą fhu ARTAN

Budmax

Podzielam pozytywne opinie,pisze jako podwykonawca ,własciciel spoko gość zna sie na pracy i ma w tej branży doświadczenia podejscie do ludzi wzorowe.Rozmawiając z pracownikami firmy to wypłata na czas i podzielają moje zdanie także superlatywu dla własciciela Artura Rybackiego

Jackowski

Pocgwalam firmę oraz jego właściciela za rzetelne podejście budowy domu i jego wykończenie,pełen profesjionalizm i dokładnośc oby więcej takich rzetelnych firm oraz kompetetnego właściciela.

Wojciech

Witam.Napisze tak pracowałem w Artanie przeszło rok i bardzo sobie chwaliłem,ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do wyjazdu,teraz od miesiąca znowu pracuje i jest jeszcze lepiej.Pan Artur jest bardzo swoiski szef

robert

zadzwon zapytaj

TRACZ

Pochwalam firmę za solidność i wykonanie prac w terminie.Same superlatywy....aby tak dalej.Własciciel jest kompetetną osobą.

Andrzej

warto dzwonić tylko narazie p.Artur nie potrzebuje do pracy bo cały czas robimy w tym samym składzie,po nowym roku będzie zapotrzebowanie bo będziemy mieli duże magazyny do remontu.

Adi

poszukaj w necie nr do firmy i zadzwoń.

Izabela

Firma P.Artura w Wąbrzeżnie zbudowała i wyremontowała dom,pochwalam za wykonane prace oraz prawidłowe ii uczciwe podejście właściela do wszystkich powierzonych zakresu prac i obowiązko.Naprawde firma godna polecenia.

Robert

Więc tak za taki remont jak szpachlowanie malowanie typowy remon mieszkania to mam 11 zł,a jak jest budowa czy ocieplenie lub praca na zewnątrz to masz 13 zł.

Bardzo sobie chwale prace w firmie p.Artura jestem po pierwszej wypłacie i jest spoko,terminowo i na czas a to się chwali.Polecam firmę w 100%...

Bagiński Witold

Firma wyremontowała mieszkanie oraz odnowiła wszystkie pomieszczenia,pochwalam firmę oraz kompetentność p.Artura.

Jankowski Henryk

Tak Solidna Firma

Jankowski Henryk

Pochwalam firmę p.Artura,skończyli ocieplenie domu w sobotę 22.06.2014 wraz z remontem budynku,Bardzo polecam rzetelność firmy i podejście do prac wzorowe.Polecam

użytkownik zarejestrowany

ROBERT

polecam

Jacek

Pochwalam firme za wykonanie projektu i zralizowanie budowy w szybkim czasie,prace przebiegały bez zarzutów.Polecam.

Roman

to znaczy że atmosfera i podejście do pracownika jest takie jak powinno być.

Bogdan

Niema nic koloryzacji,pracowałem tam 9 miesięcy i jest normalnie jak na warunki toruńskie,tylko trzeba pracować.Pochwalam,duża ilość zlecen i to jest najważniejsze

Roman

Pracowałem tam 3 miesiące 12 zł na godz to jest max,a pozatym jest ok.

Kozłowski

Firma przed dwoma dniami skończyła remontować mi sklep,wszystko przebiegało ok.Polecam

Robson

Nie zlecałem im i wszystko tak jak pisałem wyże..Polecam firmę.

Robson

Pochwalam Firmę Artan za tewrminowość,oraz rzetelność.Gorąco polecam

Nikodem

Niewiem czy celowo,ale komu by zależało,skoro ja pracuję tam od dwóch miesięcy i bardzo sobie chwalę,jest poprostu cywilizacja i normalność,pochwalam.

Paweł

w FIRMIE PRACUJE ROK I NIE MOGĘ ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ.WIECEJ TAKICH FIRM POWINNO BYĆ.

ROBERT

PRACOWAŁEM TAM 8 MIESIĘCY I JEST OK,GŁUPIO PISAĆ ALE MUSIAŁEM SAM ODEJŚĆ Z POWODÓW RODZINNYCH,ALE JAK BĘDZIE SZANSA WRÓCIĆ TO WRACAM.JEST OK.

Jest ok,atmosfera jak w pracy normalna,pracuję tam pół roku i nienarzekam,aby w toruniu było więcej takich firm to by było fajnie...

JAKUBOWSKI

POCHWALAM FIRMĘ,WŁAŚNIE UKOŃCZYLI BUDOWĘ DOMU Z WYKOŃCZENIEM,PEŁNA PROFESJA I KOMPETĘTNOŚĆ,FACHOWCY PODOŁALI WSZYSTKIM ZADANIOM,A WŁAŚCICIEL,PAN (usunięte przez administratora)WIEDZA NA TEMAT BUDOWNICTWA SZEROKA.POLECAM FIRMĘ.

wszystko jest spoko,pracuje dopiero 3 miechy i jest wporzo

paweł

atmosfera spoko,kasa jest 14-15 zł na godzine to zależy,ogólnie ok.

KOZŁOWSKI

POLECAM USŁUGI FIRMY ARTAN,ZBUDOWALI MI SKLEP,BEZ ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ,PERFEKCYJNA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY WŁAŚCICIELA.POLECAM.

KOSICKA IWONA

POLECAM USŁUGI FIRMY,REMONTOWLI MI BIURO ORAZ PRZEPROWADZALI RENOWACJE KLKATKI SCHODOWEJ,PEŁNA FACHOWOŚĆ ORAZ KOMPETETNOŚĆ W PRACACH REMONTOWYCH.A TO JAKIE MA PODEJŚCIE WŁAŚCICIEL DO PRACOWNIKA TO BEZ ZASTRZEŻEŃ.CZYTAJĄC W/W KOMENTARZE TO STWIERDZAM FAKT ŻE PISZĄ TO LUDZIE KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIE NA PRACY ORAZ NA CZŁOWIEKU.POLECAM USŁUGI FIRMY ARTAN.

patryk

dziwne bo ja też pracowałem i jakoś zapłacił,ty nas było 8 i każdy dostał a ciebje pominął dziwne,to są bzdury co tu pisza ludzie jak narazie jest ok,a to co jest wyżej wypisane to jakieś chore brednie,i zazdrośc,ludzie przestańcie pisac kłamstwa i głupoty.

byly pracownik

dzis skonczylismy budowe. mial zaplacic bo inwestor kase mu dal to wiem napewno bo to moj kuzyn, jak pytalismy sie o kase to mowil ze dopiero jak fakture wystawi. (Usunięte przez moderatora)dluzej niz 7 dni nie mozna tam pracowac.BLAGAM wszystkich nie idzcie tam pracowac

dlaczego ty mu to w oczy nie powiesz,tylko piszesz bzdury i kłamstwa warte twojej osoby,troche pracuje dla niego i nkasa jest ,może nie zawsze na czas ale jest wypłacalny,a co do fachowości to zna sie na pracy.i nie piszcie bzdur bajkopisarze,tylko prawda w oczy....

PRACOWNIK

JAKAS ZAZDROSNA I BEZROBOTNA KOBIETA KTÓRA DO NICZEGO NIE DOSZŁA W ŻYCIU WYPISUJE BZDURY I OSZCZERSTWA.PRACUJE W FIRMIE PONAD DWA LATA I NIGDY NIE BYŁO OPÓŻNIENIA Z WYPŁATA,A JESZCZE CO DO WYPOWIEDZI KŁAMLIWEJ MARIOLI TO PEWNIE SZEF NIE PRZYJĄŁ MĘŻA DO PRACY LUB JAKIŚ KŁAMLIWY I LENIWYMĘŻUŚ ŻALIŁ SIĘ.POCHWALAM SZEFA.MARIOLA I NIE PISZ GŁUPOT BO OCZERNIASZ CZŁOWIEKA JAK DAJE CHLEB LUDZIOM.

marcin

co ty kobieto za bzdury piszesz, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e komuś obsmarować to łatwo znam go bardzo długo i nie jest tak jak piszesz.nie wypisuj bzdur ....

sztkowski

bardzo pochwalam firme,odnowili i solidnie wyremontowali całe poddasze oraz dom po zalaniu.znją sie na robocie oraz pod każdym względem dawali sobje rade.doskonale zoorganizowanie w pracy .bardzo pochwalam i polevam

kulwicki

polecam firme (Usunięte przez moderatora),postawili mi w terminie dom i teraz skończyli go wykańczać.wzystko jest na czas ,właściciel sumienny oraz uczciwy,wywiązuje się z danego słowa.najwyższa kompetetnośc.polecam..

kilkiewicz jan

firma ok.remontowali mi hale pod magazyn i wszystko jak w najlepszym porzadku.ludzie nie prawde piszą .smaruja dupe jak niemają pojęcia o człowieku.polecam firme.

lisek

co wy sie prujecie do chłopaka powiedzcie mu to w oczy a nie jakies bzdury piszecie on zawsze płaci.....

MASŁOWSKI JAN

Co do firmy musze pochwalic (Usunięte przez moderatora) kompetentnosć i podejscie do klienta wzorowa,fachowe doradztwo oraz pomoc w szerokim zakresie.bardzo polecam firme oraz wykonywane usługi.

OLSZEWSKA JANINA

CHCĘ POCHWALIC FIRME PANA (Usunięte przez moderatora) DLATEGO ŻE WYKONALI I NSPROSTALI MOIM OCZEKIWANIOM.PROFESJONALNE PODEJSCIE I ZNAJOMOSC POWIEŻONYCH PRAC,POLECAM.

a najlepiej o której godz. bo dziś byłem rano i nikogo nie było

na studzienną do góry po prawej stronie

szukam pracy i mam pytanie na jaką ulicę mam się zgłosić na Studzienną czy Prądzyńskiego...

darek

dacie już spokój znam firme i jest godna polecenia.nie piszcie ludzie kłamstw.polecam

darek

poziomica poziomicą,ale każdy kto chce pracować to pracuje,a nie ściemnia i kłamie.tylko słabi ludzie piszą bzdury którzy w życiu nic nie osiągneli i są skazani zawsze na czyjąś łaskę.

naoczny...;)

Najśmieszniejsze jest to, że było kilku takich co chodzili po budowie z poziomicą i "pracowali". O czym tu więcej pisać... ;)))

paweł

jakaś niepoważna osoba pisze takie bzdury która pewnie po ty7godniu wyleciała bo okazało sie że chwalenie go przerosło niż umjejętnosci budowlane.

Zostaw opinię o fhu ARTAN - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fhu ARTAN