Euro inwest telemarketing

Tychy

Opinie o Euro inwest telemarketing

yolas

a wiecie jakie procentowo są prowizje z tym telemarketingu?

grabarz

Sa to naciagacze, wlasnie kupilem od nich materialy na dotacje do firmy. A w kopercie mala ksiazka i plyta z marketu,oczywiscie nic nie zwiazane tematyka dotacji. Dzis ide na policje. UWAZAJCIE

SZEROL

MASKARA...BRAK KADRY ODPOWIEDNIO WYKWALIFIKOWANEJ, ATMOSFERA BEZNADZIEJNA, NIKT NIC NIE WIE...TYLKO MIELISMY SPRZEDAWAĆ, NIE POLECAM!!

Kuracjusz

Widziałem głoszenie o prace w tej firmie ale ma nie ciekawa opinie wsród swoich klientów poza tym wydaje mi się ze to kilka firm lub jakieś lewe i fikcyjne działalności na podstawione osoby przynajmniej takie jest wrazenie jak sie czyta o nich na forum....można poczytać poniżej [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Euro inwest telemarketing - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro inwest telemarketing