Smart Education Internationa Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Smart Education Internationa Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Education Internationa Sp. z o.o.

Faraon

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w maju na stanowisko business development managera, standardowe pytania o doświadczenie i wynagrodzenie. Szukali kogoś do sprzedaży nowego produktu. Sprzedaż na terenie całego kraju, brak samochodu służbowego. Oczywiście było zapewnienie o informacji zwrotnej na temat rekrutacji a do chwili obecnej brak feedbacku. Nie polecam.

admin

Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Smart Education Internationa Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Smart Education Internationa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Education Internationa Sp. z o.o.