Opinie o Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma w Kraków

Biuro Tłumaczeń Technicznych LIDO-LANG od lat z powodzeniem świadczy usługi tłumaczeniowe dla najwię

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma w Kraków

pracownica Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Typowe korpo, ludzie to cytryny do wyciskania. Słabe możliwości rozwoju. Firma bardzo oszczędna dla pracownika, liczy każdy grosz. Słaba komunikacja w języku angielskim osób niepolskojęzycznych.

gimba Nowy wpis

było jak było, ale tej firmy już dawno nie ma, teraz jest hiszpańskie korpo

Jaki dress code obowiązuje w Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma?

żodyn Nowy wpis

a widziałeś jakieś oferty pracy z tej firmy w ciągu ostatnich lat?

Halina

W prawdzie firma zmieniła nazwę, ale branża pozostała ta sama. Co powiecie o dynamice pracy i możliwościach rozwoju? Czy pracodawca inwestuje w rozwój zatrudnionych osób? Oceniacie, że to dobre miejsce dla osoby początkującej w branży? https://seprotec.com/

@Halina

No to chyba dość naturalne, że nie przebranżowili się wszyscy z tłumaczeń na produkcję skarpetek po zmianie nazwy. Ale pod złą nazwą się to bardzo słabo wyszukuje. Nie rozumiem polityki goworka - moderatorzy zadają dość powtarzalne i sztampowe pytania zamiast zorganizować istniejącą treść.

@Oink

A Ty jesteś pracownikiem SeproTec? Jeśli tak to może pomożesz jak to napisałeś "zorganizować treść" ? Poniżej jest choćby pytanie o zarobki - jesteś w stanie odpowiedzieć?

Już nie.

@Oink

Czyli nie pracujesz już w Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma. A można wiedzieć, na czym dokładnie polegała Twoja praca i dlaczego się zwolniłeś? Jeśli masz ochotę, napisz, jakie są Twoim zdaniem wady i zalety tego miejsca.

@Halina

Nie pracuję w tej firmie, bo ta firma już nie istnieje.

@Oink

@Oink W internecie nie widzę żadnej informacji na temat, aby Lido-Lang przestało istnieć. Skąd masz takie informacje? Będę wdzięczna, jeśli podzielisz się wiedzą na ten temat.

@Halina

Halino, przecież nie pozwalacie wklejać linków :) Wyguglaj sobie zarząd i sprawdź obecnych właścicieli. Potem sprawdź ile ofert zatrudnienia z lidolang było przez ostatnie kilka miesięcy dostępnych online. To jest teraz SeproTec, nie należy już do Nedomów i profil na goworku jest nieaktualny. A sprawdzenie sobie tego w internecie to jest już Twoja robota.

Dariusz
@Oink

Kto nie pozwala wklejać linków? Widziałem w różnych wątkach linki prowadzące np. do ofert pracy i nigdy nie były usuwane, nie wiem skąd taki wniosek. Mógłbyś podać jakiegoś rodzaju wiarygodne źródło, które potwierdziłoby Twoje informacje, bo nie znalazłem w internecie żadnej informacji, że firma ta rzeczywiście już nie funkcjonuje?

Oink Nowy wpis
@Dariusz

Dobrze. Dariuszu-Halino, wasz upór wygrał. Uwaga: jeszcze raz linkuję do tej informacji i czekam, aż mi ponownie skasuja link. Jak w poście: "Halino, nie ma już lidolangu, jest seprotec (usunięte przez administratora)" "It's official! lidolang has become SeproTec Multilingual Solutions Sp. z o.o. From now on, you are kindly invited to follow us on SeproTec Multilingual Solutions LinkedIn account. :)" https://www.linkedin.com/company/lido-lang-technical-translations/?originalSubdomain=pl

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
siorka

ile tam płacą?

Halina

Już dawno nikt z Was nie zabierał głosu na temat Lidolang, co jest dosyć zadziwiające, bowiem firma funkcjonuje w sposób normalny. Firma ta jest częścią grupy Seprotec Multilingual Solutions, plasującej się wśród 30 najlepszych agencji usług językowych na świecie (ranking Common Sense Advisory, 2016). Może znajdzie się tu osoba, która ostatnio ubiegała się tam o pracę i zechce opowiedzieć nam o poszczególnych etapach rekrutacji? To bardzo ważna kwestia, a więc liczę na Waszą aktywność.

niehalina
@Halina

Halino, nie ma już lidolangu, jest seprotec (usunięte przez administratora)

kotek

obecnie SeproTec

Halina

@kris Mógłbyś wskazać rzeczy, które faktycznie uległy zmianie w stosunku do tego, jak było kiedyś? Tak, aby osoby które nie pracowały tutaj, miały jakiś punkt odniesienia do tego, jak faktycznie było kiedyś w tej firmie. @x @enoserio Dziękuję za informację. Pozwoliłam sobie ją zweryfikować i macie rację. Przekazuję informację, aby nazwa została zmieniona.

smuteczek
@Halina

no i nie zmieniliście tych danych firmy

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Wkraków

Mieszkających w Kraków... Fejspalm

enoserio

Adminie, lepiej dopasuj nazwę firmy, bo Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang parę ładnych lat nie istnieje, jak już pierwszy człowiek w tej dyskusji trafnie zauważył. Czyli nie prezentuje się nijak. Jest inna nazwa firmy i inny jej adres.

kris

bardzo sie zepsulo jako pracodawca

dziennikarka

Straszna firma - nie polecam!!!!!

milenialna
@dziennikarka

Ale co się działo?

faktycznie nie jestem robotem

Firma rzetelna jeśli chodzi o podjęte zobowiązania wobec pracowników (finansowe, benefity). Biuro ok, w dobrej lokalizacji. Tempo pracy i wynikające z niego obciążenie psychiczne bywa spore. Klimat czasem jak z korpo.

x

Obecnie Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych lidolang.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.

Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang sp.j. Andrzej Barbara i Jerzy Nedoma