Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska

Opinie o Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska

Iza

@Dariusz byłeś zainteresowany pracą w Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska? A może już jesteś pracownikiem tej firmy? Czy Twoje przypuszczenia, o których wspomniałeś w swoim poście, sprawdziły się? A może warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę były inne?

Dariusz

Zazwyczaj w biurach nieruchomości takich jak to, pracuje się na podstawie i prowizji jako doradca ds. nieruchomości. Pytanie tylko jakiej wysokości jest ta wspomniana podstawa, żeby nie była zbyt niska, tak na wszelki wypadek chudszych miesięcy w nieruchomościach :)

hj

ha, ha system socjalny itp. Kiedyś była z mojej strony NIEPRZYJEMNOŚĆ pracowania w tej firmie. Zdecydowanie lepiej omijać szerokim łukiem

amok

No właśnie, może ktoś napisac, czy Hektor traktuje podobnie swoich pracowników, jak i klientów? Czy jednak może te negatywne klienckie opinie sa tworzone przez malkontentów i ludzi, którym jeszcze żadna firma tak naprawdę nie dogodziła? Sam pracuje w branży i wiem, że czasem takie opinie sa bezpodstawne, ale trudno to ocenić jak firma nie zabiera głosu w sprawie.

ola

Stanowczo nie polecam firmy HEKTOR. Pani Smułkowska okazała sie być lepszą aktorką niż administratorką. Niestety ,nie działa na korzyść naszej wspólnoty mieszkaniowej.Firma ta nie jest godna zaufania!!!!!!!!!

is

absolutnie zgadzam się z powyższymi opiniami o niekompetencji i bałaganie

kasia963963

Masakra. Zero. Tylko pracowników ma kompetentnych(usunięte przez administratora) Duże dwa zera.

Dowody niech przedstawia ten, kto chce oczerniać i pomawiać innych. Niech udowodni swoje racje. Trudno, żeby poszkodowany, nie dość, ze ktoś działa na jego niekorzyść to jeszcze miał zbierać dowody, że jest niewinny. Łatwo jest pisać oszczerstwa. Niech pani przedstawi dowody na rzekomy bałagan i niezorganizowanie. PS. Proszę pamiętać, że po IP można odnaleźć autora postu, a w razie sprawy sądowej przyjdzie pani słono płacić...

sasiad_z_gory

Widać, że zgorzkniałej pani [usunięte przez moderatora]. bardzo się nudzi... Jedyne, na co ją stać (i co de facto może) to szykanować innych w Internecie. Gdyby miała dowody na to, co pisze... Pomówić można prawie każdego... Jednak cóż są warte pomówienia bez dowodów... === Widać, że nie ma pani pomysłu na konstruktywne zagospodarowanie wolnego czasu po utracie pracy...

W pełni popieram powyższą opinię, bałagan niezorganizowanie, niekompetencja to główne domeny tej firmy

Absolutnie nie polecam. ( usunięte przez administratora )ałkowita beznadzieja - OMIJAĆ SZEWROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska