Lerkins Group Sp z O.O.

Kraków

Opinie o Lerkins Group Sp z O.O.

sas

na pewno zajmują się również pozycjonowaniem własnej firmy, zależy na jakie stanowisko stażowe chciałbyś się dostać, ale myślę, że to głównie też podpatrywanie pracy doświadczonych przedstawicieli np. ;)

jurek

poszukajcie w google - w Warszawie nie istnieją, nie mają biura, wirtualnie ściągają pieniądze od mniej zorietowanych !!

mac

za żadne skarby NIE PODEJMUJCIE PRACY !! dziłają z partyzantki, [usunięte przez moderatora], za tą samą domenę do której nie mają praw oferują 122zł, netto - sprawdziłem na nazwa.pl, można ją kupić za 9zł.

qubeq

naciągacze i nic więcej, bazują na ludzkim gapiostwie i niewiedzy...

Zostaw opinię o Lerkins Group Sp z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lerkins Group Sp z O.O.