InsTechBud I.T.B.

Płock

Opinie o InsTechBud I.T.B.

Lukasz.

Pracowalem u tego Pana w caly 2012 rok i troche 2013 , bardzo dobra wspolpraca. Dba o pracownikow, malo nie placi, Polecam. Zdarzali mu sie agenci ktorzy chcieli go wyrolowac, taka elita z pod rzabki, naszczescie sami sie szybko zabierali od tegp pana, i zostawlia ludzi ktorzy chcieli pracowac. Pozdrawaim bylego szefa.

j

Pracowalem w tej firmie bylem zadowolony pod każdym wgledem. Wlasciciel nie sciemia co do kasy zawsze na czas. Panowie spawacze i monterzy naprawde polecam

Zostaw opinię o InsTechBud I.T.B. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InsTechBud I.T.B.