Less&Timber

Opinie o Less&Timber

siła
użytkownik zarejestrowany

Na pewno to dobry znak na to, że zależy im na pracownikach i uczciwosci w działaniu. Przecież nie ma co ukrywać, że zarobki są adekwatne do obowiązków.

dziekan662

Pracuję tam ósmy rok i to co wyprawia pan [usunięte przez moderatora] ,to są jaja, chce obciąć starym dobrym pracownikom stawkę godzinową,w czasie kiedy wszystko drożeje,więc niech się nie zdziwi jak,Polacy zrobią jemu pa,pa,i zostanie sam, bo z tego co wiem Czesi tam nie chcą pracować przez takie szumowiny jak ten powyżej. A poza tym panował i panuje MOBBING

Tomnord15

Zastanawiam się nad podaniem tej firmy do sądu. Gdyż to co oni robią z ludźmi i to jak łamią prawa pracownicze, przechodzi najgorsze oczekiwania pracowników, sami Czesi o tym wiedzą i Polacy też.

Tomnord15

Pracowałem w tej firmie 2,5 roku.Nie polecam nikomu. Nie dość, że przez ten czas nawet ubrania nie dostałem, to trzeba było prosić się o rękawice i inne środki. Zwolnili mnie nieprawnie szantażem, tak jak wiele osób z tego zakładu.Przez 2,5 roku nie było żadnej podwyżki, tylko obniżka pensji i obcięcie wszelkich dodatków. Moja opinia o tej firmie-najgorsza firma w jakiej pracowałem, a kierownictwo to oszuści i złodzieje.

Zostaw opinię o Less&Timber - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Less&Timber