BRA-BET spółka cywilna

Opinie o BRA-BET spółka cywilna

tomekskowr3333

oszuści nie płacą

zerka

no właśnie tez bardzo oczekuję na takie informacje, niby w ksirsie są widoczni ale niestety w internecie ajni słowa o nich nie ma jak tak sobie zerkam.

loto

...dobrze radzę znajdz inną firmę, inaczej PROBLEMY MUROWANE.

czyścich

....dziadostwo, DZIADOSTWO !!!!!!!!

OKRADZIONY

Przestrzegam wszystkich przed braćmi BETLER (usunięte przez administratora)

Jonasz

Bardzo krótko i zwiężle na tenat tej firmy, a w szczególności osób które ją prowadzą. OSZUŚCI OSZUŚCI i jeszcze raz OSZUŚCI. Odradzam wszystkim którzy chcą podjąć u nich prace. Nie róbcie dla pajaców. A jak chcecie to nie dziwcie sie jak nie dostaniecie pieniędzy

Zostaw opinię o BRA-BET spółka cywilna - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRA-BET spółka cywilna