Marpol Ferlin Marceli

Kostów

Marpol Ferlin Marceli

Opinie o Marpol Ferlin Marceli

Marek

Marpol to firma 1 osobowa a nie rodzinna firma fikcja a reszta pozakładane żeby uniknąć konsekwencji tak naprawdę . Trzeba ukryć przychody dochód i majątek żeby nic nie zabrała np skarbówka bo sporo na sumieniu ma właściciel szybki łatwy pieniądz

Ulka

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Wiecie coś ?

Poszkodowany
@Ulka 14.07.2018 15:16

Firbeltz, posmyk-zagłówek ,Anw sp.zoo goczalkowice,acs poland sp.,SPERO CONTRACTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,i pewnie wiele innych spółek w których nie jest prezesem bo nie może przez swoje oszustwa

pytek
@Poszkodowany 17.07.2018 09:24

Patrząc po krsach to wszystko zostaje w rodzinie, ciekawe cóż on nawywijał, że takie myki odstawiają, pracowałem z nimi na styku i z boku nie wygladało tak źle, no ale niektórym jest wiecznie mało

poszkodowany

Ma ten marcel jeszcze inne społki ??? czy też kiwa wszystkich tylko na Marpolu ???

Franciszek

@Adam, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia pozytywna lub negatywna może być zostawiona na forum. Powinna być tylko obiektywna i napisana w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi.

Franciszek

@Adam, wypowiadasz się w tym wątku, jesteś pracownikiem firmy? Czy Ty też masz podobne zdanie na temat firmy, czy nie? Twoja wypowiedź jest dość ogólna i niezrozumiała. Mógłbyś rozwinąć swój punkt widzenia? Wszystkie opinie są mile widziane o ile są przedstawione obiektywnie i merytorycznie.

Franciszek

@Dominika, skąd masz takie informacje? Czy byłaś naocznym świadkiem takiego zachowania? Pamiętaj, że znajdujesz się na publicznym forum dotyczącym rekrutacji pracowników i informacji o pracodawcach. Nie można zamieszczać na nim obraźliwych i niesprawdzonych informacji rzutujących w czyjeś dobre imię. Jeśli, było tak jak piszesz, zapewne odpowiednie instytucje zajmą się wyjaśnieniem sprawy.

Dominiką
@Franciszek 11.06.2018 12:48

Tak byłam bezpośrednim świadkiem .... uczestniczyłam w przeszukaniu biura .... znaleziono wiele rzeczy.... i tym zajmują się odpowiednie instytucje prokuratura w Częstochowie z tego co mi wiadomo... ten rzetelny pracodawca ma już kilka wyroków na koncie....

Adam
@Dominiką 12.06.2018 13:06

Marcel oddaj pieniądze a nie broń się jak ludzie puszą....jakby nie było powodu to by nie pisali.... gościu gdzie moje 2 dychy??

Franciszek

@Pracownik, dziękuję Ci za poparcie i w zupełności masz rację. Na tym forum poszukujemy pracy i informacji o pracodawcach. Może ktoś dodałby obiektywną i solidną opinię o firmie Marpol Ferlin Marceli. Czy obecnie trwa rekrutacja? Jakie warunki zatrudnienia proponują? Proszę o opinię osoby, które tam pracują lub pracowały.

Rob43

Franciszku dobre imię można mieć jezeli ktoś jest uczciwy niestety ten Pan oszukuje wszystkich.... nie płaci tylko obiecuje .... i robi to świadomie i z premedytacja.

@Rob43 31.05.2018 20:40

Ten portal to nie jest drzewo genealogiczne, a źródło informacji dla potencjalnych pracowników. Franciszek ma rację, więc polemika myślę, że jest tu zbędna.

Franciszek

@Rob43 udzielając się na na forum nie należy nikogo obrażać i szkalować dobrego imienia. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat pracy i pracodawców. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny Przeczytaj regulamin : https://www.gowork.pl/regulamin . Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Marpol Ferlin Marceli? Napisz o tym!

Wojtek

Niestety firma oszukuje! uważajcie! Wypłacaja pierwsza wypłatę i na tym koniec. Winni pracownikom około 30tyś. Za 2 miesiące pracy.

Ant

Oddawaj moje pieniądze panie Marcel.

Gal
@Ant 14.01.2018 15:03

witam, na jaka kwote oszukal Pana ten caly Marcel? Pobiewaz mojej Firmie nie wyplacil ponad 20tys zl za prace, wiec podejrzewam ze jak polaczymy swoje sile to kestesmy w stanoe szybciej odzyskac te pieniadze. Ten czlowoek nie moze funkcjonowac bezkarnie. Ilu ludzi keszcze oszuka ta fikcyjna firma?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Ferlin Marceli "MARPOL"?

Gal
@Administrator 21.02.2018 09:53

Witam, na jaką kwote oszukał Pana ten caly Marcel ?

Sasha

Cyka blyat Marcel

Taras

Marcel gawno

gal

Uwaga na ta firme. Śmierdzi przekrętem juz z daleka. I sa nie wypłacalni, problemy z pieniędzmi od samego początku. Zdecydowanie nie polecam współpracy z ta firma.

obserwator

wiecie coś o wypłacalności marpolu podobno sa problemy

???????

potrzebuje pracownikow marcel tadeusz torba gowniarzu

Zostaw opinię o Marpol Ferlin Marceli - Kostów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marpol Ferlin Marceli