Marpol Ferlin Marceli

Kostów

Marpol Ferlin Marceli

Opinie o Marpol Ferlin Marceli

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Rob.43

Oszust i (usunięte przez administratora) tragedia nie płaci ludziom oszukuje nie robi umów ludzie nie maja .ubezpieczen .z tego co wiem to jest agresywny wyZywa pracowników !!! Ma piękna żonę i dziecko ale z tego co wiem tez ja oszukuje dziewięć się ze ta kobieta jeszcze go nie zostawiła z nią przynajmniej można się dogadać i szczerze powie ze on nie zapłaci a on to będzie obiecywał latami a potem telefonu nie odbierze

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Marpol Ferlin Marceli? Napisz o tym!

Wojtek

Niestety firma oszukuje! uważajcie! Wypłacaja pierwsza wypłatę i na tym koniec. Winni pracownikom około 30tyś. Za 2 miesiące pracy.

Ant

Oddawaj moje pieniądze panie Marcel.

Gal
@Ant 14.01.2018 15:03

witam, na jaka kwote oszukal Pana ten caly Marcel? Pobiewaz mojej Firmie nie wyplacil ponad 20tys zl za prace, wiec podejrzewam ze jak polaczymy swoje sile to kestesmy w stanoe szybciej odzyskac te pieniadze. Ten czlowoek nie moze funkcjonowac bezkarnie. Ilu ludzi keszcze oszuka ta fikcyjna firma?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Ferlin Marceli "MARPOL"?

Gal
@Administrator 21.02.2018 09:53

Witam, na jaką kwote oszukał Pana ten caly Marcel ?

Sasha

Cyka blyat Marcel

Taras

Marcel gawno

gal

Uwaga na ta firme. Śmierdzi przekrętem juz z daleka. I sa nie wypłacalni, problemy z pieniędzmi od samego początku. Zdecydowanie nie polecam współpracy z ta firma.

obserwator

wiecie coś o wypłacalności marpolu podobno sa problemy

???????

potrzebuje pracownikow marcel tadeusz torba gowniarzu

Zostaw opinię o Marpol Ferlin Marceli - Kostów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marpol Ferlin Marceli