Marpol Ferlin Marceli

Kostów

Marpol Ferlin Marceli

Opinie o Marpol Ferlin Marceli

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czarek

Bardzo niepokojące informacje piszecie. Może nie jest tak jak sądzicie?

Ulka

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Wiecie coś ?

Poszkodowany
@Ulka 14.07.2018 15:16

Firbeltz, posmyk-zagłówek ,Anw sp.zoo goczalkowice,acs poland sp.,SPERO CONTRACTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,i pewnie wiele innych spółek w których nie jest prezesem bo nie może przez swoje oszustwa

poszkodowany

Ma ten marcel jeszcze inne społki ??? czy też kiwa wszystkich tylko na Marpolu ???

Franciszek

@Adam, nie jestem pracownikiem firmy. Jestem moderatorem tego wątku, więc nie znam szczegółów zatrudnienia i nie mam żadnych powiązań z firmą której dotyczy wątek. Na forum Gowork.pl umieszczamy informacje o pracodawcach, warunkach pracy i obecnie prowadzonych rekrutacjach. Dlatego interesują mnie szczegóły zatrudnienia obecnych pracowników. Dzięki ich opiniom przyszli kandydaci mogą więcej dowiedzieć się o firmie i zdecydować, czy będą aplikować do tej firmy. Każda opinia pozytywna lub negatywna może być zostawiona na forum. Powinna być tylko obiektywna i napisana w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi.

Franciszek

@Adam, wypowiadasz się w tym wątku, jesteś pracownikiem firmy? Czy Ty też masz podobne zdanie na temat firmy, czy nie? Twoja wypowiedź jest dość ogólna i niezrozumiała. Mógłbyś rozwinąć swój punkt widzenia? Wszystkie opinie są mile widziane o ile są przedstawione obiektywnie i merytorycznie.

Franciszek

@Dominika, skąd masz takie informacje? Czy byłaś naocznym świadkiem takiego zachowania? Pamiętaj, że znajdujesz się na publicznym forum dotyczącym rekrutacji pracowników i informacji o pracodawcach. Nie można zamieszczać na nim obraźliwych i niesprawdzonych informacji rzutujących w czyjeś dobre imię. Jeśli, było tak jak piszesz, zapewne odpowiednie instytucje zajmą się wyjaśnieniem sprawy.

Adam
@Dominiką 12.06.2018 13:06

Marcel oddaj pieniądze a nie broń się jak ludzie puszą....jakby nie było powodu to by nie pisali.... gościu gdzie moje 2 dychy??

Franciszek

@Pracownik, dziękuję Ci za poparcie i w zupełności masz rację. Na tym forum poszukujemy pracy i informacji o pracodawcach. Może ktoś dodałby obiektywną i solidną opinię o firmie Marpol Ferlin Marceli. Czy obecnie trwa rekrutacja? Jakie warunki zatrudnienia proponują? Proszę o opinię osoby, które tam pracują lub pracowały.

Rob43

Franciszku dobre imię można mieć jezeli ktoś jest uczciwy niestety ten Pan oszukuje wszystkich.... nie płaci tylko obiecuje .... i robi to świadomie i z premedytacja.

@Rob43 31.05.2018 20:40

Ten portal to nie jest drzewo genealogiczne, a źródło informacji dla potencjalnych pracowników. Franciszek ma rację, więc polemika myślę, że jest tu zbędna.

Franciszek

@Rob43 udzielając się na na forum nie należy nikogo obrażać i szkalować dobrego imienia. Jest to miejsce do rzetelnej wymiany informacji na temat pracy i pracodawców. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny oraz konstruktywny Przeczytaj regulamin : https://www.gowork.pl/regulamin . Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane przez administratora.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Marpol Ferlin Marceli? Napisz o tym!

Wojtek

Niestety firma oszukuje! uważajcie! Wypłacaja pierwsza wypłatę i na tym koniec. Winni pracownikom około 30tyś. Za 2 miesiące pracy.

Ant

Oddawaj moje pieniądze panie Marcel.

Gal
@Ant 14.01.2018 15:03

witam, na jaka kwote oszukal Pana ten caly Marcel? Pobiewaz mojej Firmie nie wyplacil ponad 20tys zl za prace, wiec podejrzewam ze jak polaczymy swoje sile to kestesmy w stanoe szybciej odzyskac te pieniadze. Ten czlowoek nie moze funkcjonowac bezkarnie. Ilu ludzi keszcze oszuka ta fikcyjna firma?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Ferlin Marceli "MARPOL"?

Gal
@Administrator 21.02.2018 09:53

Witam, na jaką kwote oszukał Pana ten caly Marcel ?

Sasha

Cyka blyat Marcel

Taras

Marcel gawno

gal

Uwaga na ta firme. Śmierdzi przekrętem juz z daleka. I sa nie wypłacalni, problemy z pieniędzmi od samego początku. Zdecydowanie nie polecam współpracy z ta firma.

obserwator

wiecie coś o wypłacalności marpolu podobno sa problemy

???????

potrzebuje pracownikow marcel tadeusz torba gowniarzu

Zostaw opinię o Marpol Ferlin Marceli - Kostów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marpol Ferlin Marceli